La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

10

konto usunięte

10

@Kgorecki2500 chyba kres podskakiwań wschodu xD

1

@Kgorecki2500 Warto teraz przytoczyć słowa Wielkiego Męża Stanu Jarosława Kaczyńskiego:

"Jestem, proszę państwa, głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt"

Czyli innymi słowy Jarosław Kaczyński chciałby mieć rosyjską agenturę w Polsce.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Kto wie, wtedy może te 30 mln Rosjan zyska wreszcie kibel w domu.

konto usunięte

0

@Hosh Tusk mówił, że będzie druga Irlandia.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Wschód będzie zawsze podskakiwał niestety. Mają broń atomową. Ale my musimy odpowiadać tym samym, Moskwa rozumie tylko argument siły.

0

@Kgorecki2500 Orban zawsze uchodził za człowieka pragmatycznego i sprytnego, więc kompletnie nie rozumiem co teraz odwala ;) przecież już wiadmo, że Rosja bez względu na ew. zdobycze terytorialne już przegrała tę wojnę gospodarczo i politycznie, więc po kij trzyma stronę przegranych...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?