- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
7
Tak, kupujmy Silvy, Foythy i inne perelki, a Kounde niech sobie siedzi na trybunach, a inni niech pobieraja kosmiczne sumy. Mam nadzieje, ze to sie wszystko wyjasni na dobre jak najszybciej, bo to sie robi juz naprawde smieszne.
5
@DawidekFCB To się nie robi śmieszne, tylko żałosne. Chłopak odrzuca Chelsea, przychodzi tu grać za połowę tego co mu dawali, a my go nie możemy zarejestrować.
1
@DawidekFCB zazdroszę optymizmu w transfer Bernardo. Przyjdzie MAX Foyth, Alonso i razem z Kounde może damy radę ich zarejestrować...do ostatniego dnia będzie ciekawie...
3
@DawidekFCB grubo przeginają z tym Kounde. Naprawdę to jest frustrujące dla zwykłego czytacza LR, a co dopiero dla samego zawodnika.
1
@DawidekFCB w tym tygodniu będzie trudno, ale w przyszłym już powinien być zarejestrowany, obniżki Pjanicia i MATSa, odejście Depaya, Desta powinno być sfinalizowane wreszcie
0
@michal26 nawet nie licze na Silve, aczkolwiek tak samo myslalem z Lewym i innymi transferami. Nie wiem co im ten Alemany obiecal i jakie kontrakty dal, ze nagle wszyscy do Barcy chca przychodzic, a my nawet zawodnikow zarejestrowac nie mozemy.
0
@DawidekFCB to jest kabaret. Problemy z rejestracją piłkarzy, boki obrony to obraz nędzy, a my próbujemy ściągnąć Silvę. Masakra.
0
@DawidekFCB Kwestia czasu. Chyba nie sądzisz, że zakontraktowali piłkarza, nie wiedząc, że go zgłoszą.
0
@barcelonaLM obniżki Pjanica i MATSa? Skąd taki pomysł? Chyba żadne poważne źródło o tym nie pisało.
@tristan87 niby tak, ale np z Aguero uratowała ich tylko jego kontuzja...
1
@Solmyr dlatego przedluzyli kontrakt z Roberto, bo pewnie on tam bedzie gral..
0
@DawidekFCB znaczy się...szczerze myślałem, że Kounde uda się jeszcze z dźwigni zarejestrować. Problem w tym, że się chyba przeliczyli nasi. Z tego co ja analizowałem, to może wystarczy wywalenie Umtitiego i Braitwaita, ale nie wiem, czy i tak nie będzie konieczność sprzedazy Desta. Marzeniem by było Umtiti, Braitwaite, Dest out (Dest z możliwością pierwokupu za np. 30 milionów euro, czy coś). Kupno Foytha i zarejestrwoanie i jego i Kounde. Już ten Alonso przychodzić nie musi a o Silvie to zapomnieć raz na zawsze...
0
@masq To było rok temu.
0
@masq było info, że MATS może pomóc, a Pjanic zostaje tylko przez to, że ma obniżyć pensje
0
@tristan87 pomysl byl pewnie taki, ze uda sie obnizyc pensje pewnym zawodnikom oraz sprzedac balast, ktory siedzi na trybunach. Niestety, zycie w Barcelonie jest zbyt piekne, a kontrakty za wysokie, zeby to tak latwo rozwiazac.
0
@DawidekFCB To inna kwestia, zarząd się przeliczył, ale spokojnie.