La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

64

2 tygodnie ciszy o zagrożeniu życia ludzi w związku z rtęcią w Odrze i pewnie nadal ta cisza by trwała gdyby nie badania Niemców. Skurwysyństwo tego rządu nie zna granic, ale dla wyborców tych bandziorów i tak pewnie to nie wystarczy i nadal będą mieli poparcie w tym kraju.
Swoją drogą ciekawe czy naczelna bambaryła Witkowski dotrzyma słowa i do tej Odry wejdzie, jak deklarował.

6

@Firestone Im to nawet jak prąd wyłącza, to powiedzą, że w sumie spoko, bo można więcej porozmawiać, a nie się gapić w telewizor.

22

@Ptasior jak wyłączą prąd, to powiedzą, że to pora na robienie dzieci bo mamy niż demograficzny

2

@Firestone Odra to rzeka graniczna. Więc kto za to odpowiada ?

5

@Pewex nie obchodzi mnie kto za to odpowiada. Obowiązkiem jest nagłaśniać niebezpieczeństwo związane ze zbliżaniem się do tej rzeki, czego ten rząd nie potrafił zrobić przez 2 tygodnie!

8

@Firestone Ostatnio jedna stara babka której podnieśli czynsz co w telewizji o tym trąbili ( niedaleko mnie to się dzieje) powiedziała, że to nie jest wina pis-u tylko Tuska. Ciemnogród w tym kraju gorzej niż w średniowieczu.

7

@Pewex fala zatrucia została wykryta w Polsce i wraz z nurtem przesuwa się za zachodnią granice. Skażenie nastąpiła gdzieś na polskim odcinku. Trwają badania i pobieranie próbek w górę biegu, tak żeby określić gdzie zaczyna się skażenie

1

@Firestone Brawa bardzo infantylna odpowiedz i takiej się po tobie spodziewałem

2

@Pewex czyli rozumiem, że to co zrobił, a w zasadzie czego nie zrobił rząd jest ok?

2

@Kidd I to jest odpowiedz. Dzięki @Kidd

7

@Firestone ale jeżeli potwierdzi się, że nasze służby też wykryły rtęć, ale to ukryły to przecież oni celowo narazili na utratę zdrowia te setki wolontariuszy i wędkarzy, którzy zabrali się oddolnie za czyszczenie rzeki. To byłoby poważne przestępstwo

1

@Firestone Ja nie mówię teraz o rządzie tylko o tobie

0

@Aragorn33 nie wierzę, że tego nie wykryli. To po prostu nie jest możliwe, patrząc na skutki tego skażenia.

5

@Firestone i cyk przełączamy na Koło Fortuny, czy festiwal Disco Polo na TVP 2. Pacz Halynka, chłop za babę się przebrał hehehe

1

@Firestone No i teraz cena za ryby w sklepach razy dwa albo nie najpierw zabraknie później razy dwa a ludzie będą podjarani że jest ryba na święta będą wykupować haha

0

@Mroziu nie, teraz będzie tania. Mają już 10 ton ponad normę

1

@agaFCB ja mam takich w rodzinie to brzmi znajomo xd a jak czegoś nie mówią w telewizji (czytaj tvp) to jest nie prawda!

2

@Lola120 O matko współczuję, ciężko się z takimi rozmawia.

2

@Firestone Główny nius na tvp info "Polska produkcja rozwija się lepiej od niemieckiej", dopiero niżej o rzece XD.

« Powrót do wszystkich komentarzy