La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

8

"ekolodzy"

6

@Kessie co za przeciągi umysłowe

1

@Kessie marnowanie żywności jest kretyńskie na maksa. Z drugiej strony wykresy i tak nie przekonają ludzi że produkcja mięsa i produktów odzwierzęcych jest bardzo nieefektywna żywieniowo. A przede wszystkim ilość zużywanej wody jest porażająca

10

@Kessie Wspaniała walka z systemem! Marnowanie żywności i dokładanie kompletnie zbędnej pracy osobom sprzątającym. Lewica at its best!

0

@Bykunn Co znaczy ilość zużywanej wody? Jak to jest liczone? Ta woda w dużym stopniu i tak pozostaje w obiegu - krowa wypije to albo się wypróżni i to trafi do gleby, albo odparuje i to trafi do atmosfery skąd i tak trafi do gleby. A z gleby z czasem do wód podziemnych.

0

@maroon ale to jest marnowana woda pitna która przestaje taką być. Jasne że tak do tego podchodząc to ta woda która pijemy też zostaje w obiegu albo jak ją wydalimy albo umrzemy. Tylko że nie o to chodzi w niedoborze wody na świecie

0

@Bykunn Ale o jakim niedoborze wody mówimy skoro ludzie na przykład podlewają trawniki. To dopiero jest przykład marnotrawstwa wody. Niedobory wody to problem występujący lokalnie i okresowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy