La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

0


Noooo obstawiam że jeszcze pół roku takich wyczynów Hołownii i na wyborach nie zaliczą progu wyborczego... XD

Bardzo dobrze.

5

@FC1899Barca Słucham to drugi raz i wydaję się być wyrwane z kontekstu. Ja to rozumiem, że mówi o obowiązkowych szczepieniach czyli przeciwko tężcowi, błonicy itd. Oczywiście mogę się mylić xD Jednak no nie lubię takich wyrwanych 30sek. filmików bo to idealny produkt do manipulacji.

1

@FC1899Barca Hołownia będzie większą klapą niż Kukiz

5

@hayek no właśnie on mówi o szczepieniach o których napisałeś, a kolega widzę już zwęszył sensację...

1

@hayek tez mam takie wrazenie tylko czy nie przyjdzie im do glowy, aby na grype czy covidka zrobic obowiazkowymi tak jak np na jakies pneumokoki

0

@FC1899Barca a w tle nie widzę czasami tego ziomka z Agrounii? XD

Nie no. Ja rozumiem, że można mieć swoje zdanie, ale kwestie obowiązkowych szczepień powinny być z góry odrzucane. Edukacja, tłumaczenie na spokojnie, zachęcanie, a nie przymus.
Przecież jeśli ktoś umrze, to kto najwięcej na tym traci? No chyba on, skoro się nie zaszczepił, prawda?

0

@Kinginiesta żadne szczepienia nie powinny być obowiązkowe. Naturalna selekcja. Potem masz takich, co się nie szczepią na tężec, czy inne gówno, co już od 50 lat sa szczepienia i udowodniono, że są skuteczne (w mojej opinii - w przeciwieństwie do tego, co mamy teraz, bo za mało czasu, etc.) niemal w 100% i niosą ze sobą bardzo małe ryzyko powikłań. I ci ludzie się rozmnażają dalej, itp.
Selekcja naturalna jest czymś pięknym i nie należy aż tak w to ingerować ;)

Takie moje zdanie.
Ogólnie ludzkość na przestrzeni ostatnich kilkudzisięciu lat bardzo skręciło w stronę bezpieczeństwa, kosztem wolności. Z jednej strony dobrze, bo żyjemy w dość bezpiecznych czasach, ale...no kurde no...wolność jest najważniejsza :/

« Powrót do wszystkich komentarzy