La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

0

Fatalny Duńczyk i Umtiti w kadrze na Puchar Gampera, kompletnie niezrozumiałe. O tym że nie powąchają murawy to wiem, ale mam nadzieję, że kibice ich przywitają na prezentacji jak należy.

1

@KrwawiaceoczyVEB a jak należy ich powitać ? bo przepraszam co, siedzą w klubie na podstawie kontraktu który klub z nimi zawarł ? Breit sam się wprosił do Barcelony ? Trzeba było zawierać rozważne umowy i płacić rozsądne pieniądze, przecież wiadomo, że i jeden i drugi to nie są ludzie z klubu tylko zwyczajni najemnicy.

1

@panczo gwizdami, niech wiedzą że nie mają czego tu szukać, niech się w ogóle cieszą że są powołani, bo nie powinni się znaleźć już w żadnym meczu Blaugrany

1

@panczo oczywiście ze gwizdami, znaleźli frajera Bartomeu i wydoili go strasznie a teraz opierają się przed odejściem odrzucając oferty chyba ze im wypłacą pieniądze za cały kontrakt i pojda gdzieś jako wolni zawodnicy bo nawet wizja niepowołania do kadry im nie straszna, takie zachowania w futbolu powinno się tępić

0

@Suzu @KrwawiaceoczyVEB Panowie, tego Bartomeu niestety ale ktoś wybrał, niestety też w trakcie jak topił klub wszyscy milczeli. Nasze gwiazdy otrzymując chore kontrakty wypowiadały się o prezesie w superlatywach i wszystko było cacy. Football to zepsuty świat. Takie podstarzałe Brejty i Umtity to nie są wyjątki, to piłkarze którzy wiedzą, że muszą jak pijawki trwać tu gdzie są bo w poważnej piłce już się niczym nie odznaczą, więc muszą wydoić tyle ile się da. Duńczyk to też bardzo dobry biznesman, który odnosi sukcesy w deweloperce, on nie popuści ani złamanego Euro, a my niestety nie mamy podstaw, by go przekonać do popuszczenia. On sobie najwyżej po zakończeniu kontraktu wróci do jakiegoś Broendby popykać z chłopakami, a co nam da że sobie pogwiżdżemy oprócz skazy wizerunkowej dla kibiców, że gwiżdżą na swojaka ? Oni pod wpływem tych gwizdów nie zrobią ani kroku wstecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy