La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

konto usunięte

0

fachowcy partacze

Jak skutecznie wymusić na usługodawcy (gość od mebli kuchennych) dokończenie realizacji zamówienia? Gość zwleka w nieskończoność i karmi mnie bzdurami przez telefon. Uprzedzam pytanie TAK mam umowę z nim. Kasę dostał za meble, ale nie dostał za montaż. Zjebał 2 tematy przez co drugi raz coś z firmy muszą dosyłać, ale zamówienie jest za małe, by wysłać busa,a on sam się nie kwapi jechać na koniec polski po coś co jest warte mniej niż paliwo jakie się zużyje. Tak było już milion smsów i telefonów. Pytam czy jest jakaś skuteczna metoda jak go przycisnąć.

3

@masq Lubie cię, lecz trochę siusiak z ciebie a nie facet w tej sytuacji :P Twardo, stanowczo, czasem łaciną trzeba aby dany człowiek zrozumiał :P

Nie ma miziania się, szczególnie w takich sprawach.

0

@masq Masz trudne życie widzę. Ciężary.

Komentarz usunięty

0

@masq Nie wiem o jakich kwota mowa, ale może powiedz mu że już niech się nie fatyguje, a dokończy ktoś inny, a reszty kasy nie dostanie, skoro się nie wywiązuje z umowy.
Mi jak parę lat temu stolarz robił meble, to miałem z nim umowę 50/50. Połowę na początku roboty, a drugą połowę na końcu i jak spieprzył jedne drzwiczki to raz dwa ogarnął nowe, bo połowę kasy nie dostał.
Jak sam mówił on aby takie umowy podpisuje, bo wtedy jak jest jakiś błąd, to jest większa motywacja żeby jak najszybciej naprawić, bo połowę kwoty za meble ma zamrożone.

0

@masq
Ja nigdy nie mam takich problemów. Zawsze place zaliczki max 10% resztę na koniec. Jak kogoś nie stać na materiały to dup... A nie fachowiec .

0

@masq Ile % mu zapłaciłes ? Jezeli standardowe 50. To olej gościa ezeli umowa jest na wykonanie do dnia tego czy tego. Bierzesz innego ktory Ci konczy robote za połowę tej kwoty bo cena mebli zawsze jest wieksza niz montaż.

A za reszte kupujesz dobrą whisky i sie relaksujesz....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?