La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

0

Telles wypożyczony do Sevilli. Było coś o nim wspomniane 2 miesiące temu. Marcos Alonso? Nie wątpię w warsztat trenerski Xaviego za to mam duże wątpliwości co do zawodnika Chelsea, której mecze oglądam systematycznie jak Barce. Oprócz dobrze ułożonej lewej nogi i dobrej gry na małej przestrzeni jego tempo, drybling, nie ma tu mowy o żadnej przebojowości. (Jak ktoś go nie oglądał to półżartem odeśle go do karty Hiszpana z Fify 58 tempa) Teraz pomyśleć że nasza lewa strona linni obrony to Alonso i Eric xd Williamsowie lubią to. Nadrobią ustawieniem się xd. Podsumowując oprócz ładnej klepki, wrzutki na Roberta i może stałego fragmentu nie nadaje się do gry na lewej obronie która ma grać ofensywnej. Do tego często zdążały mu się głupie błędy z spowodowane chyba brakiem koncentracji jak przyjęcie na 5 metrów czy podanie do reboundera za linią boczną. Ja to widzę tak. Alba gra z górną połówka tabeli i puchary a Balde pięknie ogrywa się z resztą ciesząc oko swoimi rajdami :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?