La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

1


Nie wiem, czy jeszcze pamiętacie tego pana? :)
Przyznam, że to jeden z dwóch Francuzów, których kariera nie potoczyła się tak, jak zakładałem (drugim jest zdolny, ale leniowaty Romain Alessandrini).
Pamietam świetny sezon Montpellier 11/12 (z Giroud na szpicy), gdzie Cabella był wyróżniającym się graczem. W efekcie transfer do Newcastle i chłop przepadł. Pobyt w Marsylii przypadał na złe dla OM czasy - schyłek rządów Labrune'a i Margarity Louis-Dreyfus.
W poprzednim sezonie Remek w 16 meczach 4 gole i 6 asyst w rosyjskiej ekstraklasie w barwach Krasnodaru (po wybuchu konfliktu z Ukrainą skorzystał z możliwości opuszczenia Rosji i przeniósł się do Montpellier - tam zagrał 313 minut, bez gola i asysty).
@P33ck @escarabajo @lucca87

1

@Ojciec5tkidzieci tego „lenia” obserwowałem w LA Galaxy, a teraz juz kolejny rok w Chinach - Alessandrini:)

1

@Ojciec5tkidzieci
jakąś tam karierę zrobił, w sensie gdzieś tam grał regularnie w średnich klubach, oprócz OM

lubię OM ale aż tak nie śledzę transferów, będą jakieś wzmocnienia? Kamara widziałem podpisał umowę z Aston, ale sobie przeciętny klub wybrał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?