La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

2

XD
Gazeta Polska podała informację, że europoseł Sylwia Spurek zamieszkuje jedno z warszawskich osiedli, którego powstanie chcieli zablokować ekolodzy - ich zdaniem osiedle miało blokować przepływ powietrza pozwalający stolicy na walkę ze smogiem.

Dodajmy, że Spurek walczy o prawa zwierząt, a także postuluje walkę ze zmianami klimatu, więc blokowanie powietrza pozwalającego walczyć ze smogiem powinno być także bliskie jej sercu. :D

0

@Ojciec5tkidzieci Ale z drugiej strony Gazeta Polska to też bardzo wiarygodne źródło ^^
Ale pani Spurek to ciekawa postać,ale chyba nie chciałbym jej poznać... a Ty? :)

0

@tomek8756 Też nie. :D

1

@Ojciec5tkidzieci Skoro to osiedle juz i tak powstało to co by to zmieniło gdyby spurek zamieszkała gdzie indziej? Miażdżyć tą idiotkę i jej głupie pomysły na każdym kroku, ale to akurat słaby cios.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?