La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

0

Słyszeliście, że prąd ma zdrożeć co najmniej o 115 % od nowego roku ? Przecież to są jakieś jaja.

2

@bartekvisca dobrze że człowiek założył fotovoltaike na starych zasadach i ma nadprodukcje:)

0

@bartekvisca Po jajach to my dopiero dostaniemy tymi cenami i to z samego czuba buta

10

@Borneo Spoko Pis i ciebie w***a z tą fotowoltaiką ;)

10

@Borneo poczekaj na kilka "małych" podatków od fotowoltaiki

3

@bartekvisca no i dobrze. Ja od dluzszego czasu mowie ze polaczkom trzeba dokrecic srube. Moze naucza sie szanowac pieniadz, czyjas prace i srodowisko.

0

@Przemooooo95 najlepiej szanować pracę Prezesa PGE czy tam Enei, bo zasłużenie przyznają sobie pensje 2 x większą.

4

@bartekvisca Wystarczy skromniej żyć. A PiS mówi, że jest dobrze. Rząd robi wszystko co może.

konto usunięte

1

@koksik2700 głos rozsądku z rana.

1

@Cwaniak4 PiS ru**a ciągle wszystkich, ale kto mądrzejszy i ma możliwości to się próbuje bronić. Sam założyłem foto widząc co się świeci i póki co jestem zadowolony. Od roku żadnych rachunków za prąd. Samochód ogarnięty służbowy z kartą paliwową, więc na ten moment ceny energi mnie bezpośrednio aż w tak dużym stopniu nie uderzają. Śmiać się mogę z pisiorow, którzy klepać będą jeszcze większą biede. Jak to zbysiu stonoga powiedział "śmiać się z Was.." i dalej kończyć nie będę :) przerażające, że kraj dąży do ruiny, a pisiory mają klapki na oczach.

0

@Cwaniak4 ja mam trochę więcej paneli bo miałem drzewa i przyszedł specjalista i pewne gałęzie wyciął.Teraz działa tak że przez 9 miesięcy mam nad produkcję ,która pracuje na te 3 miesiące ,gdzie jest spadek.Całe pranie, maszyna do zmywania itp . idą za dnia.U mnie to się mega sprawdza i jestem zadowolony.Teraz cel to pompą ciepła . W przypadku pis czekam tylko na wybory,aby odstawić ich od koryta zanim zrujnują państwo.W zasadzie wszystko im się wali.

0

@bartekvisca tak z tą ekipą może tak być jak piszesz,dlatego wypatruje wyborów aby odstawić ich od koryta.To jest klasyczna ekipa z hasłem co by tu jeszcze spieprzyć;)

0

@bartekvisca ja tak napisalem przesmiewczo troche ale jak widze wypowiedzi niektorych ze pis to spoko i Jarek niech 100 lat zyje bo jest zajebiscie. Glowie sa to starsze osoby. Inflacja to wina putina lub nawet i Tuska. Chyba rzeczywiscie musi nastac recesja i bieda zeby lufzie przejrzeli na oczy. No ale jak dostaja co chwile jakirs socjale. 13/14 emerytury. Doplaty do wegla itp 500+ albo i wieeccej niedlugo no to nic sie nie zmieni. Polska musi wpasc chyba w kompletna ruine zeby na socjale nie bylo kasy. Wtedy moze myslenie ludzi sie odwroci. Poki co najlepiej zarabiac jak najmnirj i jak najmnirj wydawac zeby nie zasilac budzetu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: