- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Lanosss
24
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
39
Ta Francja to jednak rozsądny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca
1
@Kgorecki2500 To ten nowoczesny i postępowy zachód, którego zazdrościmy
6
@Kgorecki2500 Szczerze mówiąc nie widzę tutaj nic złego, a może i nawet to jest dobry pomysł. Kiełbasa z definicji to zmielone mięso, a hamburger również ma w nazwie słowo "ham" co ofc określa szynkę. Hamburger wegetariański, lub kiełbasa wegetariańska to oksymoron. Jeśli znajdą słowne zastępstwo, to może to być dobra decyzja.
2
@macio_944 mam słowo na wegetariańskie jedzenie: pasza :]
Żeby nie było, to żart bo się wege-świry zaraz rzucą.
0
@Kgorecki2500 I to są prawdziwe problemy obecnego świata
5
@Fenyx Nie wkurzaj weganinów. Wkurzony weganin może nawet... zemdleć :=]
0
@macio_944 Jestem przeciw używaniu takich nazw i zmiany ich znaczenia na potrzeby marketingu bo nikt przecież nie tknie czego o nazwie „ papka roślinna”, ale chyba jednak nie tedy droga. Zakazywanie czegoś przez urzędników nigdy nie wychodzi na dobre.
1
@ObiwanKenobi Czy ja wiem? Już w 1940 roku rząd brytyjski wprowadził prawo zakazujące nieprawdziwego marketingu tzw. Milk Stouts (Piwo na bazie laktozy) które do tej pory było reklamowane jako napój zdrowotny zawierający mleko - zdarzały się reklamy zalecające je dla karmiących matek xD
Zresztą podobnie było z papierosami - pełno było reklam w których "doktor" lub "dentysta" na etykiecie zalecał papierosy.
Także należy pamiętać że sensowne ograniczenia prawne są jak najbardziej potrzebne.