La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

14

This War of Mine za darmo. Minie jeszcze masa czasu zanim gry będą miały większy walor edukacyjny w systemie edukacji, ale taki krok jest kapitalną sprawą.


konto usunięte

0

@macio_944 już przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 2 i 3 rozdział kiepski, za to w 4 Łęcka z Panem Tadeuszem w Shire zrywa kapcie ze stópek

7

@macio_944 czego to ta młodzież nie wymyśli, jakieś komputery maaatko świnta... Pamiętasz Władziu jak myśmy mieli sami sobie podręczniki rysować? I wtedy człowiek sie łuczył dopiero.

0

@macio_944 Od 5 lat zakurzona "leży" na moim koncie Steam. Muszę to ruszyć chyba w końcu!
Takie pytanie - do tej gry wymagana jest myszka, czy obejdzie się na klawie i touchpadzie tylko?

1

@macio_944 Tylko na boga niech nikt nie mówi o tym ministrowi Czarnkowi.

3

@Ojciec5tkidzieci Nie mam pojęcia, ale raczej touchpad wystarczy biorąc pod uwagę, że poruszasz się tak naprawdę na dwóch osiach ;)

@don'T.R.I.P.e Minister Czarnek zmusi Redów do zrobienia gry o Janie Pawle II, oraz braciach Kaczyńskich.

konto usunięte

3

@Ojciec5tkidzieci Raczej lepiej mieć myszkę, bo czasami trzeba działać bardzo szybko i dokładność jest wskazana.

3

@BartqRKO @Ojciec5tkidzieci Zdania ekspertów podzielone :D
Ale zgadzam się z przedmówcą - mimo wszystko lepiej mieć myszkę, tym bardziej, że mój przedmówca prawdopodobnie więcej grał w This War of Mine :)

konto usunięte

3

@macio_944 Gra nie wybacza błędów. Jeden missclick i może być kiepsko. W szczególności w grze, która ma autozapis.

2

@macio_944 Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tak nowoczesnego rozwiązania :O

konto usunięte

0

Swoją drogą polecam zobaczyć sobie trailer tej gierki. Naprawdę świetny i zupełnie inaczej się go odbiera w dzisiejszych czasach, kiedy za naszymi granicami jest wojna.


1

@macio_944 Czekam aż Europa Universalis 4 będzie lekturą. Gra 10/10, bo można pozbyć się Niemców, Kebabów i Rosjan. Ewentualnie pozbyć się też Polski.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1811021436413180012/ADBEC16499A272BDA65904F31564E2D0D54AFFBD/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?