La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

konto usunięte

9

Niemce to są jednak Niemce. Zawistny zapatrzony w siebie naród.

1

@TheNekro94 Leo Messi gdyby powiedział odchodze. Tu byłoby to samo, mimo iz był najlepszy dostał by pewnie Pedri itd. Taka natura ludzka.

0

@tbas No nie wiem, gdy Leo zapowiedział, że chce odejść(sytuacja z burofaxem) to większość kibiców prosiła go żeby został i nie widziałem żeby to przerodziło się w niechęć czy nienawiść. Tutaj Niemcy od razu go skreślili i następnego dnia już było gloryfikowanie Gerd Muller, że w zasadzie to on jest najlepszy, a Lewy nawet nie może aspirować do jego pozycji. Jednocześnie ciesząc się, że nie pobije jego rekordu i całe szambo też zostało skierowane w stronę Polaka.

0

@hayek A jakby mimo wszystko odszedł? Zobacz jak teraz jest jechany bo w PSG gra mimo iz to Barca go pogoniła. Kibice maja krótka pamięc. Tutaj również, niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?