La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

10

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11889588#comment-11889588
Gdyby Hubert wiedział, że ma takich kibiców, to dawno by już przegrał.
Dobrze, że nie ma konta na Rambli, bo by się załamał.

1

@VamosRakieta Biedny małolat xD

0

@VamosRakieta To już podchodzi o znęcanie się xD

0

@VamosRakieta Jakby to powiedział taki jeden: żenujący typ. :P

0

@VamosRakieta A ja powiem od siebie coś, Hurkacza nie lubie i go nie oglądam jak gra, jest mi obojętne czy wygra czy przegra. ;)

konto usunięte

3

@VamosRakieta przecież on emocjonalnie jest na poziomie 3 letniego dziecka

konto usunięte

0

@VamosRakieta Oj ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale jak zła była sytuacja skoro nawet ja nie wierzyłem. Cała La Rambla już pożegnała Hubiego

0

@VamosRakieta Złomowanie Dodiego vel @MesQueUnClub96 :o

konto usunięte

1

@hayek Sam się wystawia.

konto usunięte

2

@hayek Ale mnie to nie rusza, ja traktuję La Ramblę rozrywkowo.

2

@MesQueUnClub96 La Rambla pewnie Ciebie też xD

2

@MesQueUnClub96 "Ale mnie to nie rusza, ja traktuję La Ramblę rozrywkowo."

La Rambla Ciebie też :=]

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 My ciebie jako rozrywkę traktujemy xD

konto usunięte

0

@Danny Gaucho @hayek no to niech traktuje :)

0

@MesQueUnClub96 Nie martw się, ja Ciebie uwielbiam, w końcu łączy nas wspólne kibicowanie Hamiltonowi :*

0

@VamosRakieta Po pierwszym secie ludzie zwątpili. Teraz wyszcy będą siedzieć cichutko.

konto usunięte

0

@hayek ej ale co ty teraz mówisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?