- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
47
Czyli podsumowując
>Czechu zostaję selekcjonerem kadry
>Wraca temat 711, na konferencji Czechu grozi pozwem Jadczakowi
>hejtpark w KS, który nic nie wyjaśnia
>Stanowski i reszta ferajny broni Czecha, jak cnoty swojej córki
>temat lekko cichnie
>Jadczak tworzy artykuł, gdzie podaję suche i znane już fakty
>KS i weszlaks podkreślają, że to jakiś kapiszon, dajcie spokój, Czechu super gość
>kolejny hejtpark w KS z ZAKAZEM pytania o fryzjera itp., panowie sobie gadają o du... Maryny
>Czechu się wku... I pozywa Jadczaka, choć koleżcy mówili, że KAPISZON i bierze na adwokata prawnika fryzjera
XDDDDD
Do przodu Polskoooo
5
@BorzyKrzys Reszta ferajny nie broniła Czecha
2
@BorzyKrzys Przecież Smokowski nie bronił Michniewicza, a wręcz przeciwnie.
0
@BorzyKrzys Życie nie znosi próźni cały czas musi się coś dziać :P
Wyobraź sobie że Czesław zostaje selekcjonerem i od pierwszego dnia nikt nie porusza tematu "711" przecież to by były niesamowite nudy.
1
@BorzyKrzys i co z tego że ten sam adwokat? Kruszyński jest znanym adwokatem, i na tym polega jego praca, jest wynajmowany do tego zadań. Jak chirurg składałby jakiegoś bandziora, też by trzeba było mu to wypominać?
I po drugie ( co chyba tutaj mało kto rozumie) to jest proces o zniesławienie przeciwko dziennikarzowi, a nie karny przeciwko czesiowi. Jak pan dziennikarz ma dowody to do prokuratora, a nie robi aferke w gazecie.
0
@Szklaner Dokładnie - ten adwokat bronił pewnie dziesiątki osób na przestrzeni tych lat, ale wszyscy skupiają się na tej jednej osobie jakby to było mega istotne. Dziś wystarczy rzucić kawałek gówna w kierunku jakiejś osoby i wszyscy od razu kierują uwagę na ten kawałek gówna a nie na tą osobę.
0
@Szklaner Nie rozumiesz pracy dziennikarzy, ale nie dziwi mnie to, bo większość w Polsce nie rozumie.