La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

konto usunięte

4

Dlaczego wśród kibiców jest coś takiego jak "zostawmy go może odpali" skoro nie odpala w słabszym klubie/nie odpala przez 3/4 lata tutaj? Ile można czekać na takie odpalanie jak ktoś się nie wyróżnia w słabym klubie lub przez 3/4 lata tutaj nie gra nic to magicznie nie stanie się fantastycznym piłkarzem.

4

@Emhyr Tutaj to króluje romantyzm xD Oni nie ogarniają, że klub to przedsiębiorstwo i ma działać. A pozbycie się FDJ traktują jako oderwanie się od zasady mes que un club xD

2

@Emhyr to kwestia takiego przyzwyczajenia, lubi się niektórych piłkarzy i ciężko tak o go wywalić, ale Frenkiego bym sprzedał oczywiście

konto usunięte

1

@hayek @trolownik to nie tylko o Frenkiego chodzi tylko o np Trincao który wraca Collado Dest itd

1

@Emhyr @hayek @trolownik No piłkarze też są różni. Prędzej odpali taki Frenkie, który gra na dobrym poziomie w repce i zaliczył świetny sezon w Ajaxie. Niż np taki Puig czy Collado którzy nie zaliczyli żadnego takiego sezonu sezonu, a w reprezentacji to mogą zagrać ale na trąbce .

1

@Emhyr @hayek A jaki jest sekret moraty, każdy wielki klub wierzy/wierzył że u nich odpali, tak samo jak z wielkimi talentami czemu milan dał szansę Bojanowi itd itd.

1

@Emhyr tylko jako przykład go wymieniłem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?