La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2363 Culés

6

Dzisiaj wszedł nowy PLUS od Sony i jako, że mam aktualnie wykupioną subskrypcję mogłem za małą dopłatą (35zł) upgradować sobie abonament do najwyższego Premium na okres kliku miesięcy (bo tyle jeszcze mam ważne konto). To strumieniowanie gier to jest świetna sprawa bo klikam tytuł i od razu mogę grać bez instalacji i zajmowania miejsca na dysku. Obecnie ogrywam sobie God of War Wstąpienie, a w kolejce czeka na mnie jeszcze całkiem pokaźna lista :)

@Objectivo @IronSanHybrid @clyde @Rust_Cohle @macio_944 @Jakchcesz

1

@MesQueUnClub_87 ja nie jestem zadowolony z tej oferty, strasznie mało tytułów z PS1, PS2 czy PS3. gdzie są stare MGS,y czy choćby znakomity fight night champion z ps3 i wiele innych.

2

@Lautaro Będą dokładać, ale ja i tak nie będę raczej kontynuował tej najdroższej subskrypcji. Ogram ile się da, a potem Esential

1

@MesQueUnClub_87 ja nawet nie zaczynam, bo tytuły z ps4 i ps5 które mnie interesują mam już dawno ograne więc nic dla mnie tu nie ma.

Może jedynie syphon filter z PS1 bo nostalgia :D no ale dla tego jednego tytułu nie wykupie tej subskrypcji.

1

@MesQueUnClub_87 Ja nie widzę sensu dopłacać drugie tyle z 240 na 480... Tego co mam ograć nie mogę :D

0

@IronSanHybrid No ja też nie widzę sensu płacić takich kwot, ale tu miałem możliwość sobie to wszystko sprawdzić za 35zł na 2 miechy ;)

3

@MesQueUnClub_87 dla kogoś kto ma konsole stosunkowo niedługo albo nie ogrywał gier w dużej ilości to super opcja. :D ja niestety 99% gier, które mnie interesują z tej listy mam w pudełkach dawno ograne więc nie skorzystam

1

@MesQueUnClub_87 ja za 50zl mam opcje przedłużenia na pakiet extra do końca tego roku więc skorzystam bo chce ograć RDR2, AC Valhalle, Spider mana Moralesa i inne tytuły. Specjalnie ich nie kupowałem bo wiedziałem, ze wejdą do kolekcji.
W NBA 2k22 czy tenisa też pewnie pogram i inne samochodówki

1

@MesQueUnClub_87 a no i bym zapomniał o Ghost of Tsushima

1

@MesQueUnClub_87 ja zrobiłem tak samo ale miałem ważne konto tylko na miesiąc, więc akurat sobie sprawdzę parę tytułów. Ogólnie to po przejrzeniu znalazłem wiele tytułów które mnie interesują. Ogólnie jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z graniem to ten plus jest mega. Gorzej jak ktoś jest wyjadaczem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?