La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1830 Culés

konto usunięte

1

Których producentów gier najbardziej lubicie i dlaczego? Dla mnie bezapelacyjnie FromSoftware, robią jedyne w swoim rodzaju gry, których nie da się podrobić, nic nie dają na tacy, trzeba się zagłębić w lore gier, a poziom trudności zawsze stanowi wyzwanie. Dla mnie każda ich gier to genialnie doświadczenie, jeszcze ani razu mnie nie zawiedli.
I muszę również wyróżnić Obsidian i Larian Studios.

konto usunięte

3

@eydeem Rockstar to GOAT branży gier

1

@eydeem CD Projekt, szanuję, czuję dumę, Rockstar - no to wiadomo, Techland podobnie jak CDPR.

1

@eydeem CD Projekt Red, Quantic Dream, Creative Assembly.

konto usunięte

2

@DaPidejpi no na pewno, chyba nikt inny sie nie zbliżył do ich poziomu detali i realizmu, chyba najbliżej do nich ma naughty dog.

1

@eydeem Rockstarr to dla mnie mistrze detalingu. Nikt nie robi takich otwartych światów jak oni, ale FromSoftware bardzo szanuje za to, że mają swój nurt dla wymagających graczy. Sam nie czuję sie jakimś ProGraczem, ale zawsze chętnie podejmuje chociażby próbę ich produkcji. Sekiro mnie trochę przerosło, ale klimat niepowtarzalny.

1

@eydeem Naughty Dog też spoko

1

@eydeem Kiedyś blizzard. No a drugie to BioWare za lata z grami na IE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?