- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 570 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
MirusAmisz
47
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 570 Culés
0
Lewy niby 34 lata ale dba o formę więc można mu odjąć z 2 lata. Do tego prawie nigdy nie miał mocno przedłużonego sezonu przez turnieje z reprezentacją więc mógł wtedy się regenerowac więc kolejne 2 lata można mu odjąć.
10
@Wychowanek I cyk, sprowadzamy 30-latka, który ma przed sobą perspektywę solidnej gry do 34. roku życia. Sprytnie.
0
@Ojciec5tkidzieci no bo widziałem lament że 34 lata to już emeryt. Akurat ten typ piłkarza że ten wiek nie jest problemem
0
@Wychowanek zaleta: słaba repka
1
@Pablit jak widać ma to jakieś plusy