La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

5Jeden z przykładów, że wywalenie Valverde i jego sztabu było słuszne. Szkoda, że dopiero Xavi jest tym odpowiednim trenerem od czasów Enrique.

1

@DonMatteo901 Valverde był dobrym trenerem coś ty

3

@DonMatteo901 skąd ta pewność, że jest odpowiednim?

6

@DonMatteo901 zaraz zaraz? Jak miał ten sztab i trener zareagować? Mieli ocierać zapłakana twarz Alby?

0

@JohnnyBarca pewnie dlatego, że jest legendą Barcelony i się go tu lubi xd bo narazie brak podstaw

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Właśnie wyrzucenie wypalonych mentalnie piłkarzy powinno być słuszne. Co ma zrobić trener mając takiego Albę ze stresem pourazowym? XD

0

@Mr8lack No nie wiem, może zdjąć go w przerwie?

8

@ElKamil albo zdjąć albo porozmawiać po męsku by wziął się w garść. Trzymanie piłkarza, który psychicznie już nie wyrabiał na boisku to zwykłe proszenie się o łomot. A takie rzeczy są w kompetencjach trenera.

1

@FCBMati10 No był niezły.

1

@ElKamil Tu nie chodzi tylko o tą sytuację, tylko ogólnie jak mentalnie ułożyli ten zespół. Tragedia.

0

@DonMatteo901 @kylo12 jak ja uwielbiam takie gadania :D Powinni zareagować i zdjąć go w przerwie. Oczywiście że tak. No i kogo za niego wpuścić? Pomyślmy chwilę.

1

@DonMatteo901 Ja tam wolałem wygrywać ligę i odpadać w 1/4 lub 1/2 LM niż dwóch następnych trenerów i ich wyniki.

0

@Nano22 Nie pamiętam, czy Digne wtedy u nas grał, ale choćby jego, ewentualnie trzeciego stopera i jednego przesunąć na lewą stronę. Przecież tamten Liverpool nas rozjechał z Origim na szpicy. Problem nie leżał w poziomie piłkarskim, tylko totalnym zjeździe psychicznym u Jordiego. To była serio sytuacja, ze gdyby na drugą połowę sciągnąć piłkarza z ekstraklasy to może by zrobił mniej baboli.

0

@ElKamil a brak reakcji to rozwiązanie? Jeśli piłkarz nie daje rady to albo próbujesz do niego dotrzeć i go ożywić albo zmieniasz na kogokolwiek kto może psychicznie wytrzymać, nawet zmieniając formację jesli to ma być jedyne wyjście. Nie było 3-0 do przerwy, by Alba miał się rozklejać tylko 1-0. Valverde nie zareagował, a to są jego obowiązki. Reagować na wydarzenia boiskowe. Wolał patrzeć jak nas dalej biją.

0

@ElKamil Przede wszystkim to nie powinni dopuścić do takiej sytuacji, że piłkarze mają mental 12 latków. Po to jest trener mentalny, psycholog sportowy żeby z niego korzystać

« Powrót do wszystkich komentarzy