La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 513 Culés

7


Brak słów... Aż mi wstyd jako Polakowi za coś takiego...

16

@FC1899Barca Co za głupie babsko

4

@FC1899Barca dużo takich starych kapci chodzi

16

@FC1899Barca wolałbym żeby jednak ta Polka opuściła ten kraj bo wstyd

4

@FC1899Barca Jaka karyna. Żenada

Komentarz usunięty

1

@FC1899Barca To nie jest wyjątek, to nie jest margines. Tego będzie coraz więcej niestety, może nie aż tak brutalnie i wulgarnie, ale jednak. Tak się kończy polityka PiSowska "jakoś to będzie"

6

@Katalończyk 99 No tutaj też pojawiały się komentarze, że stajemy się narodem gorzej traktowanym od Ukraińców i niedługo Ukraińcy przejmą ten kraj... co gorsza, sporo to miało poparcia. Oczywiście to co widzimy powyżej to skrajność, ale niechęć Polaków coraz bardziej wzrasta co jest idiotyczne. Już poudawaliśmy dobry i pomocny naród, teraz zaczynamy pokazywać swe prawdziwe oblicze.

0

@FC1899Barca a jakie znaczenie ma twoja narodowość? Idioci są wszędzie

1

@FC1899Barca jaką żenada. Obejrzałem do 22 sekundy, bo dalej to już wyczuwam totalny cringe

0

@macio_944 trzeba odróżnić działania rządu od podejścia człowieka do człowieka. O ile rozumiem oburzenie, o tyle nie rozumiem, jak można do normalnego człowieka, który uciekł przed wojną, BA! Jest PO PROSTU CZŁOWIEKIEM! - powiedzieć coś takiego...
Przecież to pachnie III Rzeszą.

1

@barcelonaLM Tak to wina PiS XD Sam nie jestem ich wyborcą, żeby była jasność, ale to śmieszne o wszystko obwiniać PiS. Globalne ocieplenie to pewnie też ich wina? W sumie wojna na Ukrainie też przez PiS!

0

@FC1899Barca skąd taka eskalacja? Wydawało się, że kobieta po prostu chce chleb i tyle. Co tam się podziało w trakcie tych cięć?

0

@AlexDark00 to pochodna całego wielkiego procesu

« Powrót do wszystkich komentarzy