La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

4

No 19 posłów głosowało przeciwko 14 emeryturze, 11 z Konfy i 8 z KO. Jak widać sporo z 460 ludzi wie jak widać, skąd się bierze inflacja...

3

@skubi99 19 myślących. Przerażające. Kto z tych 8 z KO było?
I swoją drogą to jest właśnie ta różnica między opozycja a PiSem...masakra. 14. Emerytura, to jest dramat w trzech aktach.

2

@skubi99 To, że głosowali za tym projektem wcale nie wyklucza ich świadomości w tym temacie.

0

@michal26 Mieszkowski, Gasiuk-Piechowicz, Lubnauer, Jachira i jeszcze kilku.

0

@michal26
Klaudia Jachira, Katarzyna Lubnauer, Barbara Dolniak, Adam Szłapka, Kamila Gasiuk-Pichowicz, Krzysztof Mieszkowski, Witold Zembaczyński, Monika Rosa

2

@maroon Oczywiście, że nie. Głosowanie przeciw to polityczny strzał w kolano, w sytuacji, gdy wiadomo, że i tak ustawa przejdzie. Uniknęli pasków w wiadomościach typu "PO nie chce dać pieniędzy Polakom."

0

@skubi99 @Kgorecki2500 nie wierzę. Takie ameby i rozsądną decyzje podjęli?

1

@michal26 No szacun za to, że w takich czasach potrafią podjąć decyzję taką, jaką trzeba, a nie, żeby się przypodobać wszystkim. Wiadomo, że tych z KO to ja sympatią nie darzę.

konto usunięte

1

@michal26 No akurat politycznie to była bardzo głupia decyzja. A i ekonomicznie nie jakaś wybitna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?