La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

8

I znowu mamy artykulik o Realu gdzie Barca jest tam gdzieś tłem rozmazanym. Miodzio

0

@arasz1819 Prawda. Tytuł artykułu powinien brzmieć - "Barcelona znalazła się na trzecim miejscu w zestawieniu klubów o największej wartości".

0

@arasz1819 O klientów trzeba dbać. Nisza u nich na stronie to redakcja ściąga. Biznes kolego

1

@Zoker wielokrotnie tak się właśnie artykuły nazywały. Ten jest w całości na bazie AS więc wypadałoby Real jeszcze pogrubioną czcionką dać.

@tbas czas pakować jetpacka i szukać innej planety.

1

@arasz1819 Wiem, że wielokrotnie artykuły nosiły taki tytuł, więc oczywistym by było gdyby ten także nawiązywał w tytule do pozycji Barcelony, a nie Realu. Rozumiem, że artykuł przetłumaczony czy napisany na podstawie publikacji ASa, ale chodziło mi o to, że jednak można było przeredagować nagłówek na bardziej "barceloński".

"Czasami warto wyjść z la bamby i poczytać artykułu" xDD z Tobą nawet nie da się normalnie podyskutować. Nie lubię Cię, ale chciałem normalnie popisać, ale wszystko uniemożliwiasz czepianiem się i prowokacjami.

konto usunięte

1

@arasz1819 fcmadryt.com

0

@Zoker ok, myślałem, że to ironia była.

Edit. No zobaczyłem, że to Ty i od razu założyłem, że to próba dowalenia :] usunąłem złośliwą część na znak pokoju

7

@Zoker To ciekawe, że tak mu to przeszkadza, a wystarczy spojrzeć na jego komentarze choćby z ostatniego miesiąca: Madryciaki, Ronaldo, Real. Trochę tego jest.

1

@Danny Gaucho no widzisz @Zoker ? Tak zazwyczaj mi ludzie odpowiadają. Ostatnio Danny się zrobił bardzo aktywny, bo go boli, że się nie leży plackiem przed Realem. Nie leży i nie będzie leżeć. A to, że często o nich trzeba wspominać jest właśnie pokłosiem tego, że non stop oni się tu pucują. Nie są to trudne do wydedukowania rzeczy.

0

@Clue Barca&Frjends.com

3

@arasz1819 "Ostatnio Danny się zrobił bardzo aktywny, bo go boli, że się nie leży plackiem przed Realem."

Dokładnie, bardzo mnie to boli.

"A to, że często o nich trzeba wspominać jest właśnie pokłosiem tego, że non stop oni się tu pucują."

Trzeba czy po prostu chcesz? No to błędne koło, oni się pucują, a Ty jak ten piesek też musisz/chcesz pucować się o nich.

"Nie są to trudne do wydedukowania rzeczy. "

Szkoda, że błędne :)

0

@Danny Gaucho Ciebie jak obrażają to nadstawiasz pewnie drugo policzek, ale mi te religijne dyrdymały nie przyświecają w życiu. Błędne, bo tak napisałeś? Nie, bo nie zrozumiałeś. Widać już to doszło do takiej skali, że Danny nie wie na jakie stronie jest. Leż, leż. Masz dzięki temu wielu "znakomitych" kolegów, lubią Cię i w ogólnie fajnie się to kręci :]

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?