- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 700 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 700 Culés
5
Jak myślicie, Barca kupiłaby go za mniej niż 40 mln? Bo ja nie sądzę. https://x.com/TheEuropeanLad/status/1529448476844736513
0
@PatrychoO Świetny zawodnik i mega szkoda że nie do Barcy :C
0
@PatrychoO Dwa dobre transfery Hasana w dwa dni? Nagrywajcie filmy bo to się już nie stanie.
1
@MesQueUnClub96 @Encore
przereklamowany zawodnik
0
@MesQueUnClub96 jeszcze Haller za Lewego i pol Ajaxu wykupione :D
0
@PatrychoO Kupiłaby, ale woleliby również przepłacić za anonimowego Jaśka.
1
@MesQueUnClub96 Czy dobre to się okaże. Nie ufam piłkarzom Ajaxu, bo ostatnimi czasy dużo niewypałów wyszło z tego klubu. Oczywiście nie mówię, że każdy to będzie niewypał, ale lepiej poczekać na ich grę
3
@PatrychoO @Encore @MesQueUnClub96 to czy to się okaże takim super transferem, to jeszcze wyjdzie w praniu. Przypomnę, że z Ajaxu ostatnimi laty odchodzili tacy zawodnicy jak: De Jong, De Ligt, Ziyech, Dest, Van de Beek, Kasper Dolberg, Neres ... to tak tylko wymienieni z głowy... ilu z nich zrobiło zawrotne kariery w nowych klubach ? Pokuszę się o opinię, że szczytem dla nich w nowym otoczeniu okazała się po prostu przeciętność, której niektórzy nawet nie osiągnęli. Dzisiaj z Ajaxu idą Gravenberchy, Antony, Mazroui itd. itd. ale to jak wypadną w nowych miejscach będzie weryfikacją. I od razu piszącym głupoty, że to "kompletnie inna sytuacja" ... nie, to nie jest kompletnie inna sytuacja. Transfery z Ajaxu potrafią być naprawdę podstępne, a piłkarzom odchodzącym stamtąd często ciężko się klimatyzować gdzieś indziej. PRaktycznie nikt z tego złotego pokolenia nie osiągnął na dzień dzisiejszy sukcesu w innej piłce.
1
@panczo ale to nie o to chodzi. Za 19 mln można sobie eksperymentować, ale nie uwierzę, że Barca by go kupiła tak tanio.
1
@PatrychoO aaa za 19 mln to jak najbardziej, Tyle, że dla nas 19 mln, to jak dla Bayernu 80 mln przy obecnych funduszach.
0
@PatrychoO Rok umowy więc jak najbardziej udałoby się Barcelonie sprowadzić go za podobną kwotę.
0
@PatrychoO
tylko on ma rok kontraktu, i mówi się o 25 mln, trzeba poczkeac na oficjalke