- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1578 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
BorzyKrzys
30
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1578 Culés
0
Macie do wyboru jedna rzecz:
1. Dostajecie 1% majątku Elona Muska
2. Macie niesamowite powodzenie u kobiet i jesteście dobrze obdarzeni
3. Dostajecie album z twarzami użytkowników fcbarca.com
Co wybieracie?
38
@Janas11224 1, za 1/1000 tego 1% miałbym poniższe rzeczy. xD
31
@Janas11224 Szklanke kanału sportowego.
0
@ranger3120 ile byś zapłacił @clyde za zdjęcie?
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Dagones mam wrażenie ze już cie gdzieś widziałem…
0
@Janas11224 dostaje 1 i będę miał 2 a i na 3 będzie mnie stać żeby każdego przekupić
5
@Janas11224 Jesteś jednym z największych moich wspierających na OnlyFans, więc nic dziwnego kochaniutki.
0
@BART97 co innego mieć powodzenie bo jesteś chadem a co innego bo masz dużo siana :)
0
@Dagones Ty to jesteś bajerant xd
3
@Janas11224 panie co pan
0
@clyde sory ale jesteś jedyna potwierdzona dziewczyna na tej stornie, reszta to fejki oprócz @juliacicha
0
@Janas11224 jak @clyde udowodnił/ła Ci, że jest kobietą?
0
@Janas11224 skąd wiesz, że potwierdzona?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@BART97 a tak serio to udzielałam tutaj mini wywiadu w ramach ZP FCBarca.com no i mam kilku użytkowników tutaj z którymi mam kontakt i oni potwierdzą. :D
0
@Janas11224 oczywiście, że 1. Mając 1, mam 2 i 3 bez problemu.
0
@clyde może jesteś facetem i się dobrze malujesz O.o nie ufam Ci
1
@BART97 masz do tego prawo. W dzisiejszych czasach w sumie to nic nie wiadomo :D
1
@BART97 dziś kobieta, jutro mężczyzna i odwrotnie. Teraz płeć jest płynna.
0
@clyde ale na labambie nikt nigdy nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc wierze
@Kurkmen jak wódeczka
0
@clyde No właśnie po wywiadzie twoim. Chociaż w sumie nie miałaś kamerki..
2
@BART97 @Janas11224 ja potwierdzam, że @clyde to kobieta, swoje widziałem :> 200% kobieta!
1
@Janas11224 bo byłam w pracy :D i tak ten wywiad głosowy wymagał ode mnie zamknięcia punktu na chwilę xd
1
@IronSanHybrid ja ci wierze. Na labambie nigdy nikt nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BART97 @IronSanHybrid to mój psiołek, on wszystko wie :D no i @Cariones
0
@IronSanHybrid @clyde wyślijcie zdjęcie na pv na dowód albo nie uwierzę. Albo podaj insta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde co robiliście w trójkę????
0
@Janas11224 Nie dla psa kiełbasa!
0
@BART97 Trójkąty i kwadraty.
1
@IronSanHybrid Też bym chciał. Z @Cariones oczywiście
2
@BART97 Panie Oni som moi! Znajdź se Pan swoich swingersów.
1
@IronSanHybrid ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3
@BART97 co robiliśmy to jedno, ale co będziemy robić to inna historia. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
0
@clyde powiedz co pochwal się. Jesteśmy tu jak rodzina
0
@BART97 takie tam sprawunki damsko-meskie.
0
@clyde przecież wymienione były 3 kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@BART97 @IronSanHybrid i @Cariones to 100% samcy alfa. Czysty chodzący heteroseksualizm. TOP
0
@Janas11224 wybieram 1 bo automatycznie mam dwójkę :)
0
@Janas11224 na co komu te pokemony z la rambli?
0
@Janas11224
Żadne
Wybieram swoje życie
3
@Janas11224 3.
Każdy wybiera to czego mu brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pytanie z grupy naiwnych by nie powiedzieć głupich jednak pozwolę sobie odnieść do nich tak nieco filozoficznie.
Dwa pierwsze oczywiście kuszą przy czym w zasadzie pierwsze przesądza o „niesamowitym” powodzeniu u kobiet. Zobaczcie na to jakie żony posiadają miliarderzy czy nawet multimilionerzy. Wczoraj w Internecie był artykuł o Wojciechowskim (warszawski deweloper0 i jego o prawie 50 lat młodszej żonie (była miss publiczności w wyborach Miss Polski). Dzisiaj w tak bardzo „zmaterializowanym” świecie młode kobiety lecą na kasę. Myślę, że nawet „przeciętny” miliarder może się odganiać do „młodziutkich dziuń”.
Ale pieniądz i powodzenie u kobiet to nie wszystko.
Najważniejszym w życiu człowieka dającym co najmniej pozory szczęścia jest dobre zdrowie i przyjaźń z drugą osobą, której optimum jest miłość. A to wszystko opiera się na trzech absolutach wierze, nadziei i miłości. I nie myślę tutaj wyłącznie o relacji człowieka do Boga ale również w relacji między ludzkiej.
Jak mówi Pismo święte „ co pozyskał by człowiek gdyby szkodę na duszy poniósł” – byłby nikim.
Człowiek staje się człowiekiem nie mając ogrom kasy, niesamowite powodzenie u płci przeciwnej gdyż to tylko namiastki szczęścia. Widać to najwyraźniej na przykładzie. Dajmy człowiekowi, które nic innego nie jadł oprócz chleba świeżutką , pachnącą bułkę. Przez chwilę będzie mu się wydawało, że nic lepszego nie jest i przez chwilę jest szczęśliwym. Człowiek oszczędzając długie lata kupuje wreszcie wymarzony samochód. Jakże on przez pewien okres jest szczęśliwy, dogląda go niemal dziennie czyści etc. I co po jakim czasie się do samochodu przyzwyczaja i już nie daje on mu tyle radości co kiedyś.
Człowiek jest w pełni szczęśliwy wyłącznie w miłości, zwłaszcza tej bezinteresownej, okazanej tym , którzy nic nam nie mogą dać. Ostatnie miesiące jakże wielu z nas pokazało bezinteresowną pomoc Ukraińcom. I myślę, że wielu z nas było autentycznie szczęśliwymi, że mogło ten maleńki przejaw miłości bliźniego uczynić. I to jest szczęście pomimo, że nie liczone w dolarach czy innej mamonie, ani też powodzeniem. I można zadać pytanie co będzie gdy to powodzenie minie, gdy człowiek się zestarzeje i zostanie pustka.
Pozdrawiam
@Janas11224
1
@Cholewiński3 W takim razie poproszę 1. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Janas11224 a ile placisz za zdjęcie @clyde ? bo takowe mam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Ghotti 1% mojego majątku
0
@Janas11224 mówisz, że 10 groszy? biorę.
0
@Ghotti to wyślij na pv a potem sie rozliczymy
0
@Janas11224 nie ze mną te numery, najpierw przelew na zagraniczne konto, żeby sie US nie doczepił
0
@Ghotti tylko spróbuj Marcin.
XD
0
@clyde xD ostatnio mi kumpel wyslal foto koszulki typa "I`m not gay but 20$ its 20$" xD także wiesz 10gr na ziemi nie leży.
0
@Ghotti tyle jestem dla Ciebie warta? ;(