La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 503 Culés

0

Co sądzicie o możliwym transferze Lewandowskiego? Ja mam mieszane uczucia. Wiek już ma i płacić 35-40 mln, chyba wolę wydać na jakąś młodszą opcję. Kontrak pewnie też będzie miał najwyższą w zespole. Zamiana ligi niemieckiej na hiszpańską- gra się tu inaczej i moze się okazać wtopą.Gdyby był za darmo to spoko jeszcze opcją.

3

@Przemas8411 bardziej mnie martwi możliwy transfer Raphinhi

0

@Przemas8411 Jeśli się uda to za 100milinów euro przez trzy lata(+ kontrakt) mamy piłkarza zdolnego do strzelania 50+ bramek. Myślę, że to akceptowalna kwota xD

1

@Przemas8411 Barca potrzebuje na teraz Killera w Ataku, a nie młodego do ogrywania. Lewy to idealna opcja wedlug mnie

1

@Joe_Pesci to racja;)

1

@hayek pewnie że takie możliwości ma ale mimo wszystko mam wrażenie że u nas styl gry mu na to bie pozwoli

0

@Rust_Cohle obyś miał rację. Chociaż ja tutaj bardziej widzę np. G. Jezusa. Jasne nie wali tyle co Lewy ale wydaje mi się że charakterystyka bardziej do stylu Barcy pasuje

0

@Przemas8411 Barcelona potrzebuje z marszu kogoś kto wytrzyma presję i będzie strzelał jak na zawołanie. Lewy to też crack. Barcelona od odejścia Messiego nie ma takiego nazwiska które przyciągnie na stadiony. Trzeba bardziej się wgłębić a nie ograniczać myślenie do wieku piłkarza.

0

@Przemas8411 Ja też tak myślałem, ale z drugiej strony kupiliśmy takiego Ferrana za 55mln, a gościu gra jak ciota i przewraca się pod swoimi nogami. Taki Lewy pogra jeszcze 3-4 lata na najwyższym poziomie, strzeli że 30 bramek conajmniej i może w tym czasie zdobędziemy coś do gabloty.

0

@Przemas8411 Ten transfer im się zwróci 5 krotnie sama sprzedaż koszulek może nowi sponsorzy.Lewy to chwyt marketingowy a za razem opcja na max dwa lata że przy nim może się ogrywać i uczyć się od niego ktoś młodszy np. Ferran. Także gdyby przyszedł Alemany top.

« Powrót do wszystkich komentarzy