- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
0
Jakiej marki nosicie bokserki?
8
@YouTuber https://a.allegroimg.com/original/118923/c75a1ce3413bbcf8352d0088f9a7/MAJTKI-SLIPY-Meskie-100-Bawelna-COTTON-WORLD-3XL-Plec-Produkt-meski
Jedna jedyna prawilna marka
3
@YouTuber Takie, które są wygodne. Marka nie ma znaczenia. Ostatnio kupiłem z Reeboka, Umbro i Pierre Cardin, mam też jakieś "no name".
1
@YouTuber Umbro, Kappa, Under Armour, po dziadku.
1
@YouTuber Björn Borgi
5
@YouTuber CR7, +50 do mentalu
1
@YouTuber bardzo różnie ale jak do jakiegoś większego wysiłku to Sloggi mi się super sprawdzają
1
@YouTuber Cotton world
1
@YouTuber Lidla
1
@YouTuber CR7 oczywiście
2
@YouTuber zależy jakie dostanę bo tak to każde ale najlepsze niebieskie albo białe
2
@YouTuber u mnie przechodzą z pokolenia na pokolenie i z racji wieku gaci, niestety ale metka producenta się oderwała, a napisu/loga brak.
1
@Kurkmen szacunek. Moment w którym dostajesz dobrze naciągnięte majtosy od ojca to wyznacznik statusu w rodzinie. Pamiętam swoje jak dostałem.