La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

24

Już za tydzień zakończy się sezon dla Barcelony. Przyjście Xaviego Hernándeza było kluczowe dla gry w Lidze Mistrzów w następnym sezonie jak i również w Superpucharze Hiszpanii (dodatkowe 8M euro dla finansów). Za Xaviego udało się awansować z 9 pozycji w La Liga do 2 w tym pokonując Atlético, Valencię, Athletic, Sevillę czy Real Madryt w dość przekonujący sposób - zaczęliśmy w końcu pokonywać czołówkę w La Liga. Też Barcelona Xaviego Hernándeza nie przegrała żadnego meczu wyjazdowego w La Liga. Po 37 kolejkach ligowych udało nam się zdobyć 73 punkty - to o 7 punktów mniej niż w poprzednim sezonie mając Leo Messiego w drużynie i bardziej mocny zespół (a jeszcze mamy mecz z Villarrealem). Co ciekawe w poprzednim sezonie zajęliśmy trzecie miejsce w La Liga, a w tym mamy już zapewnione drugie. Biorąc pod uwagę pierwszy sezon bez Messiego, z problemami w trakcie sezonu, zmianą trenera i grając przez jakiś czas Jutglą, Abde i Luukiem - to ten końcowy wynik ligowy nie jest tak zły. Warto dodać, że od przyjścia Xaviego Barcelona zdobyła 56 punktów, a Real Madryt 58 więc punktowaliśmy na bardzo zbliżonym poziomie. Szkoda, że Laporta nie podjął decyzji o tym by wcześniej zwolnić Koemana, ale niestety człowiek uczy się na błędach. Teraz czekamy na wzmocnię drużyny by móc w następnym sezonie godnie rywalizować o trofea.

konto usunięte

1

@BarcaInfo Ta gra na wyjeździe to jest coś niesamowitego bo w ostatnich latach Barca tylko na Camp Nou potrafiła grać a na wyjeździe zapominali o co chodzi w piłce a teraz na CN potrafią z każdym przegrać :D

1

@Emhyr ma wyjeździe mają ciś do udowodnienia, a u siebie nie mają dla kogo grać nawet.

1

@BarcaInfo
i co by nie mówić Real 2 pkt do dosyć mocnego Realu

oby kolejny sezon był nasz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?