La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1867 Culés

3

Dobry materiały Faktów o TVP
Warto obejrzeć IMO
https://streamable.com/8udes8
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26

6

@tomek8756 jedni drugich warci. Obie na maksa przekłamane stacje. To nie są wolne media, a z resztą takich nie ma.

3

@Fan2005 Każde media dzisiejszych czasów są zakłamane, gdy oglądający nie mają swojego rozumu. Niestety w naszym kraju żyje bardzo dużo ludzi, których można manipulować i zakłamywać. Co najlepsze oni to jeszcze docenią i pomyślą, że ktoś robi im dobrze. Normalnie prostytucja, z tym, że w nieco innej formie.

0

@tomek8756 A relatywnie za niedługo kampania wyborcza.

0

@Fan2005 @dawidw4 Zrównywanie mediów TVN i TVP do tego samego poziomu, to już klasyczna zagrywka zwolenników PIS. A usprawiedliwianie "każde media przekłamują", to już jest piekielnie nieśmieszne.

Pokaż mi normalną stację telewizyjną, która choć w połowie prowadzi aż taką dezinformację/propagandę jak TVP. Oczywiście, że są problemy z mediami różnego rodzaju, ale nikt inny nie zniża się do tak obrzydliwych materiałów.

1

@VamosB nienawidzę pisu i twoja retoryka jest zbudowana właśnie przez stację typu tvn. PiS to ble, a pewnie popierasz po, to jest taka sama retoryka. Swego czasu byłem zwolennikiem konfederacji i byłem w szoku jak potrafili przekręcać i manipulować na ich temat.
Wszystko podporządkowują pod lewackie idee z usa. Oni tak wodza świat i tak go opisują. Zgodzę się że to trochę co innego niż tvp, ale dla mnie jeden pies, każdy z nich ma swoją misję, a na pewno nie jest to prawda. Pamiętasz akcje rzucania butelek po alkoholu pod komendę policji przez dziennikarzy stancji tvn?
PS: nie stosuj taki daremnych taktyk bo serio to pokazuje tylko twój poziom. Nie trzeba być po którejś stronie barykady, wystarczy myśleć.

0

@Fan2005 Moja retoryka nie może być zbudowana przez stacje pokroju TVN, bo zwyczajnie ich nie oglądam. Nie przeczę, że media często przedstawiają fakty na swój własny sposób, ale twierdzę, że nie można żadnej stacji zrównywać do TVP, które łamie każdy możliwy standard dziennikarski. Najbliżej mi do KO, to prawda, wynika to głównie z braku alternatyw. Choć uważam też, że rządzili dość dobrze.

„Wszystko podporządkowane pod lewackie idee z usa” - Akurat w USA masz media o dość wysokim standardzie, nie wszystkie oczywiście. Narracja o złych lewicowych mediach ma swoje źródła w kampanii wyborczej byłego prezydenta Trumpa, ale to może temat na inną dyskusję.

„Nie trzeba być po różnych stronach barykady, wystarczy myśleć” - Cóż, moje poglądy sprawiają, że nie jestem obiektywny, tak samo jak Twoje. Nie sądzę, aby fakt posiadania pewnych poglądów sprawiał, że się przestaje myśleć. Właśnie dyskusja służy do tego, aby je weryfikować.

0

@VamosB chłopie, w każdym razie chodzi mi o to, że nie ma wolnych mediów i każde media kierują się swoją wizją świata. Tvn nie oglądasz i właśnie może dlatego nie umiesz tego dostrzec, ja oglądałem długi czas bo dosyć mocno byłem zajarany polityką. Co do Trumpa to nawet nie wiem co próbujesz osiągnąć. Widzę tvn, widzę jak brzydzą się polskością, widzę jak chcą wśród młodych wszczepić idea totalnie lewacko wolnościowe i tyle. Slogan wolne media to utopia. Tvp i tvn niegdy nie będzie wolne bo mają szefów, którzy chcą coś osiągnąć i wykorzystać potężne narzędzie jakim są media.
Dla mnie KO to tylko obraża PiSu więc ja obecnie nie poszedłbym na wybory bo czego nie wybiorę to będę żałować. Tak oto wygląda ta demokracja.

0

@VamosB Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem. Chodzi mi o to, że jak ktoś nie ma własnego rozumu to w zasadzie wszystko dookoła jest w stanie nim manipulować i zakłamywać rzeczywistość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?