La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

10

Panie Papieżu nieee!


@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

21

@Kgorecki2500 Mamy typ myślenia oprawcy: "bo krzywo spojrzała"

7

@Kgorecki2500 Papież jest spoko dopóki się się nie odezwie.

2

@Comentateiro często się nie zgadzamy, ale tutaj trzymaj herba. Franciszek jest obrzydliwy pod tym względem.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 beka z ludzi dla których taki ktos jest wzorem Xd

2

@Kgorecki2500 @Comentateiro oczywiście, że NATO prowokowało i to jest więcej niż pewne. Wystarczy zobaczyć jak rozszerzali strefę NATO. Chcieli też Ukrainę w 2008(?) Wciągnąć w to wszystko.
Nie usprawiedliwia to jednak działań Putina.
Nie miał nic do zaoferowania innym krajom i zwyczajnie przegrywał. Logiczne, że zaatakował, ale...w żaden sposób nie usprawiedliwione. Zbrodniarz wojenny i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: