La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

3

Szkoda, że to nie Barca gra w tym półfinale tylko Villareal ale my jak zawsze musieliśmy być dziadami w Europejskich Pucharach...

1

@Coutinho007 My to się nadajemy od 4lat do tarcia chrzanu.

2

@Coutinho007 Jak tak patrzę na intensywność gry LFC to może lepiej xD

konto usunięte

3

@Coutinho007 U nas niezmiennie od lat hehe. Jeszcze jak się miesiąc temu pojawiały głosy, ze szatnia wierzy w to i w tamto, albo jak sami mówili jakieś bzdety i co najlepsze niedługo trzeba było czekać na weryfikacje tych slow jak od 5 lat xd

1

@Lionel_Messi10 W Europejskich Pucharach chyba będę odpuszczał sobie mecze bo nie ma sensu, rok w rok od kilku lat to takie dziady z nas w tych rozgrywkach, że to jest już frustrujące i żenujące...

2

@DaPidejpi No cóż, mamy po sezonie chyba najgorszym od około 20 lat.

1

@DaPidejpi @Coutinho007 To co oni tam gadaja to trzeba brać z dystansem, bo zawsze dochodzi do meczu i cieknie im z nogawek okres. ;)

1

@Lionel_Messi10 Zwłaszcza Alba, któremu już przed wyjściem na boisko ma obsrane spodenki.

1

@Coutinho007 Zgadza się. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?