La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

1

I gitara. Ruskim nie będziemy płacić za gaz. Oby całą Europa na to poszła :)
My się przemęczymy, ale ruscy padną i nie wytrzymają naporu.
Idealny czas na dywersyfikację. Teraz zobaczymy, czy rząd myślał o tym, czy przebimbał 6 lat ostatnich z naciskiem na ostatnie 2-3 miesiące

1

@michal26 a jutro na stacjach lpg po 4.20 :)))

1

@michal26 Problem w tym ze oprocz nas pewnie nikt w to nie pojdzie

2

@michal26 oj niestety nie padną, oni mają gdzie eksportować gaz

0

@KarwanLaMasia ale to wiesz, że nie o ten gaz chodzi?

1

@adi7adi8 no to się zdziwisz ile Państw na to pójdzie. Jedynie Niemcy, Węgry, czy Francja pewnie się nie zgodzą, ale reszta? Myślę, że jest szansa. Serbii i Białorusi nie liczę.

0

@derlysy1979 tak? A infrastruktura?

0

@michal26 Czekam na informacje o tym :P

0

@michal26 poczytaj czym do Indii, wszystko jest w necie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?