La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

konto usunięte

6

Vanguard właśnie stał się największym inwestorem Twittera. Vanguard posiada obecnie 82,40 mln akcji TWTR, co odpowiada 10,29% udziałów.

To o wolności słowa na tt można zapomnieć twitter pójdzie drogą fb i reszty tego syfu:>

@tomek8756 @Kurkmen @kamilo0066 @michal26
https://x.com/ArtValley818_/status/1514731976544059400

1

@Barca1992 vanguard, blackrock, dwie korporacje które rządzą światem

0

@Barca1992 a to Elon Musk nie miał kupić Twittera?

0

@michal26 Z tego co pamiętam Elon też ma jakiś % w Twitterze.

2

@michal26 zarząd się nie zgodził

konto usunięte

3

@michal26 chciał kupić, ale został przyblokowany widocznie wolność słowa komuś nie w smak.
Stąd jak z kapelusza wyskoczył Vanguard. Spokojnie oni już zadbaj1 o jedyny słuszny przekaz ludzie mają nie mieć alternatyw i do tego to zmierza, ale to tylko teoria;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?