La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

konto usunięte

0

Jakby Xavi wyjął majstra w tym sezonie to dla mnie osobiście byłoby to trzecie największe osiągnięcie trenera Barcy zaraz po trypletach.

konto usunięte

1

@masq To już nie od niego zależy tylko od frajerstwa Realu. Zakładam że na koniec zabraknie z 5 punktów

2

@masqZostalo 8 meczy. Real musialby przegrac az 3 a my wygrac wszystko. Nie sadze aby tak sie stalo zwlaszcza jesli sa take mecze jak te z Celta gdzie sedziowie tez wplywaja na wynik

0

@masq myślę, że to jak ogarnął i sprawił, że zespół gra jak gra w porównaniu do meczów za ostatnich trenerów (Sentien, Rudy i Valverde) jest już dużym osiągnięciem. Plus wyniki pokazują, że najprawdopodobniej jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Sprawa mistrzostwa? Ewentualna wygrana przez Barce świadczyła by nie tyle o Nas, co o frajerstwie prześcieradeł. Na co zresztą liczę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?