- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
1
Kurde Biden czeka w samolocie, a Duda sobie w Warszawie samolot zmienia xD
3
@AdamaTraore Dudu *
1
@AdamaTraore jaka potenga ten Andrzej. Czekaj tam starcze w samolocie aż raczę przylecieć :D nie no kompromitacja jak zwykle
5
@Bykunn To akurat nie wina Dudy że samolot miał problemy ;p
0
@Bykunn żadna kompromitacja, Dudu jeszcze przed rozpoczęciem rozmów ustala miejsce w szeregu xD
Poza tym Biden zapewne oddaje się popołudniowej drzemce i dopiero po przebudzeniu przypomną mu o wizycie.
0
@Bykunn Samolot musiał lądować awaryjnie.
0
@Kondziubarca @Kgorecki2500 i co to nie jest niby nasza kompromitacja? xD wyobrażasz sobie żeby Air Force One nawalił? :D przecież nie mówię że Andrzej konserwuje ten samolot
0
@Bykunn Jak asteroida spadnie na Polskę to też powiesz że to kompromitacja PiSu?
0
@Bykunn Przecież to jest złośliwość rzeczy martwych. Choćby nie wiadomo jak dokładnie był sprawdzany to sprzęt i tak może nawalić.
1
@Bykunn przecież to tak specjalnie wszystko
Jak w "Chłopaki nie płaczą" gangsterzy przyjechali do Bolca, bo stary chciał ich wziąć na przetrzymanie. Tu Andrzej robi to samo. To on tu rozdaje karty
0
@MesQueUnClub96 xD wspaniałe porównanie Andrzeju. Czyli rozumiem że nikt tego sprzętu nie sprawdza tak? Dzisiaj rano się dowiedzieli że będzie Duda leciał? Usprawiedliwianie na siłę czyjejś niekompetencji
2
@Bykunn No właśnie mowia na twoim ukochanym TVN, że u Amerykanów też zdarzały się takie sytuacje... ale Bykunn ekspert także od lotnictwa, jak widać.
0
@BorzyKrzys słabo słuchałeś ;) mówili o warunkach pogodowych
1
@Bykunn Nie tylko o tym, ale to trzeba myć uszy.
0
@Bykunn awaria to przyczyna losowa. Już nie przesadzaj.
0
@koksik2700 dobrze niech wam będzie. Żeby się tylko zaraz nie okazało ze ktos śrubki nie dokręcił ;)
0
@Bykunn moze i nie dokręcil i co? Dzień jak codzień. Duda miał sam dokręcić?
0
@koksik2700 Nie, ja ani przez sekundę w tym wątku nie obwiniam o nic Dudy -.- Jak ktoś nie dokręcił to nie jest przypadek losowy -.-