La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

2

Wczoraj oglądałem se mecz Juventusu z Villareal na TVP1 i jak chyba większość z nas, tak i ja byliśmy zaskoczeni takim a nie innym obrotem sprawy meczowej. Tylko zaraz, bo tak sobie patrze na tą kolejke Ligi Mistrzów i widze że wszyscy gospodarze przegrali swoje mecze i automatycznie goście awansowali. Czy my nie byliśmy czasem świadkami rzeczy historycznej, bezprecedensowej? Osobiście nie przypominam sobie aby wszystkie 4 kluby w jednej kolejce Ligi Mistrzów wygrały na wyjeździe swoje mecze i awansowały do następnej rundy? No chyba że się myle, to prosze mnie poprawić. Mało tego, wczoraj Villarel oddał tylko i wyłącznie 3 strzały w światło bramki, które jednocześnie były trzema golami. Takiej historii na stadionie Juventusu również nie pamiętam w Lidze Mistrzów, no chyba że się myle to prosze mnie poprawić. Teraz uważam że Benfika będzie łakomym kąskiem w losowaniu, również dla Villarealu, który w efekcie może się zameldować w półfinale, jak w 2006 za czasów Pellegriniego i Riquelme, który bodaj przestrzelił rzut karny w meczu z Arsenalem a szkoda bo wtedy nasza Barcunia zagrałaby w finale włąśnie z ,,Żółtą Łodzią Podwodną".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?