La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1291 Culés

46

Smutno czyta się takie informacje :(


@michal26 @Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323

19

@tomek8756 kur*y nie ludzie… :(

12

@tomek8756 Kurna. Kim trzeba być by strzelać do nieuzbrojonych cywili.

6

@Kgorecki2500 Kolega wyżej dobrze powiedział..

1

@tomek8756 wiesz że ruskie strzelają do wszystkich jak leci, a mimo to idziesz dorzucić zwierzętom w schronisku.. ewidentnie miała zaburzony system wartości skoro postawiła zwierzęta ponad swoje własne życie

0

@Transu96 To samo mozna powiedziec o wojskowych,po co pomagaja cywilom stawiajac ich zycie ponad swoje.

1

@lukaszbarca15 bo po to poszli do wojska, a ty porównujesz bezpańskie psy do ludzi?

0

@Transu96 A moze ona pracowala w schronisku albo jako wolontariusz i tez to byl jej zawod.Porownuje psy do ludzi bo ci pierwsi zazwyczaj sa lepsi na tym durnym swiecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?