La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

20

Całkiem trafna opinia z wykopu:

"Ale największymi wygranymi tej wojny i tak będą Amerykanie. No bo zrobili rękami Ukrainy pokaz możliwości ich sprzętu który zazwyczaj kraje europejskie i tak od nich kupują. Obnażyli do naga jednego z największych wrogów i pokazali różnice pomiędzy sprzętem oraz możliwościami szkoleniowymi, bo przecież szkolili Ukraińców. Postraszyli tym samym Chińczyków i zapewne odsunęli w czasie jakiekolwiek eskalację militarne z ich strony. Nadszarpnęli relacje i zaufanie pomiędzy Moskwą a Pekinem, bo Władek pewnie w trakcie olimpiady opowiadał o możliwościach rosyjskiej armii i wychwalał potęgę wielkiej Rosji. No i na koniec, wisienka na torcie, dozbroją kraje UE nowoczesnym sprzętem za grube setki miliardów dolarów. Niemcy już deklarują 100 miliardów na dozbrojenie się, Urszula wyciąga ze skarpety UE kolejne 450, co prawda mln, ale w dalszej perspektywie będzie to więcej zapewne. Kraje będą masowo kupować sprzęt i będą to robić u wujka Sama bo pokazali ze na wujka można liczyć, a przecież Stany dosłownie nic nie zrobiły, tylko stały jak ten starszy brat co to na solówkę przychodzi i kontroluje aby jego młodsze rodzeństwo nie dostało za mocno wpierdol. Tylko to młodsze rodzeństwo pod okiem brata zaczyna spuszczać wpi****l pijanemu sebie. Piękne".

3

@Zoker nie wypada się nie zgodzić. Jakościowo biją wszystkich na głowę i jedna rzecz od nich=5 ruskich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?