La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

konto usunięte

34

Jakby mi ktoś 2 miesiące temu powiedział, że:

- będe dumny z naszego prezydenta
- będę dumny z naszego premiera...
- będę z przyjemnością oglądać mecze Barcy

To rzuciłbym się w przepaść dla beki, bo bym wiedział, że to sen...

1

@masq
Przecież ty głosowałeś na Dudę wiec nie rżnij głupa.

konto usunięte

0

@głardiola

1. eee Nie?
2. Skąd ten pomysł? xD

0

@masq no sam widzialem

0

@masq kto wie, może za kolejne 2 miesiące będziesz fanem Leo Messiego ? xD

konto usunięte

0

@Bobo25 co widziałeś hahhahahhahaa? xD

@panczo oczywiście był w moim sporym okresie życia taki moment, że Messiego uwielbiałem zanim go zepsuł pieniądz, ale ani na PiS ani na Dude nie głosowałem nigdy xD Jedyne czego z polityki mogę się wstydzić to głosowania na PO kilkanaście lat temu i chwilowej fascynacji Konfą.

0

@masq na jak zaznaczales krzyżyk przy nazwisku Duda ;)
Byłeś ubrany wtedy w zieloną bluzkę i różowe rajtuzy i do tego miałeś skarpetki i japonki na stopach.

konto usunięte

1

@Bobo25 jezu przyznam szczerze, że zbaitowałeś mnie z sukcesem xD chyba dlatego, ze do 3 dni nikt tu nie żartuje

0

@masq spokojnie, z dystansem ;) ja nie uważam, że obowiązkiem wszystkich jest tutaj kochanie Messiego tudzież uważanie go za błogosławionego czy świętego... podobnie uważam z przypadkiem Roberta Lewadnowskiego ;)

1

@masq Ale potężną triadę stworzyłeś xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?