La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

5

Sony zaprezentowało VR wersję typowo pod PS5. Wygląda ciekawie, na pewno lepiej niż poprzedniczka. Ciekawe jak z jakością obrazu. Jak pierwsze recenzje będą dobre to chyba się skuszę. :D
https://www.pcworld.pl/news/PlayStation-VR-2-zaprezentowany-Zobacz-jakie-gogle-VR-do-PS5-przygotowalo-Sony,436516.html

@koksik888 @IronSanHybrid @Cariones @Rust_Cohle @Jakchcesz @macio_944 @Ghotti @LambiPL

0

@clyde Chcę to! Ciekawe kiedy premiera No i ile kasy :)

1

@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/

Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.

0

@clyde czyli druga konsola Ps5 xD Jednak zapowiada się bajerancko :) Taki nasz WK w VR mmm marzenie :)

konto usunięte

0

@clyde Jedynką się trochę pobawiłem, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Horrory fajnie siedzą na tym. Zobaczymy jakie gry będą planowane, taki Village na vr2 byłby grany :D

0

@clyde kurcze, ja chyba jeszcze nigdy żadnych takich okularsów nie miałem okazji używać :/ ale wydaje mi się że to bardzo męczy mózg xd

konto usunięte

1

@Jakchcesz Męczy szyje, bo jednak trzymasz to na głowie, a z mózgiem - zależy, mi nic nie było, a miałem znajomego, który po 40 minutach musiał biec do toalety i wymiotować.

2

@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo

konto usunięte

0

@clyde jakos nigdy mnie nie zaciekawilo zeby kupic VR.

Moze by mi sie spobalo, ale zwyczajnie nie mam na to ciśnienia

konto usunięte

0

@clyde No nie dziwię się, Re7 na vr był świetny i patrząc się na genialnego Village też by dobrze grało na vr2 :D tylko cena :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?