La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

0

Oczywiście jestem hipokryta, bo jem mięsko aż miło, ale jakoś się skrzywiłem widząc tę ofertę na allegro.

https://allegro.pl/oferta/piskleta-kurczaki-jednodniowe-mrozone-1kg-9493569036

konto usunięte

1

@koksik2700

Kiedyś widziałem jak hodowca takie małe słodziaki zabija własnoręcznie by wysłać do badań sprawdzić czy stado zdrowe, to dopiero widok. Osoby jedzące mięso, powinny być jednak świadome takich rzeczy, i w sumie jesz takie, tylko większe.

1

@koksik2700 no ale to chyba normalne. Węże czy jaszczurki też muszą coś jeść

1

@Zoker Oczywiście, ale to tylko taka anegdotka. Nie mówię, że to takie o owakie.

1

@Piernik To prawda, wychowałem się na gospodarstwie i znam różne strony hodowli, ale jednak w tym wszystkim jest jakiś szacunek do zwierzaka. Nikt mi nie wmówi, że rolnik starego pokolenia, nie szanuje swojej zwierzyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?