La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

#Tiki-taka

Przez najbliższe trzy lata stadion Barcelony będzie nazywał się Spotify Camp Nou. [RAC1]

75

Bez różnicy, a kaska wpadnie, także git

1

Czyli Spotify nie będzie miało prawa do nazwy stadionu po 2025, tak jak wcześniej mówiono? Przez najbliższe 3 lata stadion będzie w sumie w przebudowie, więc logo stadionu zza osłon rusztowań itd może być średnią reklamą Spotify. Lepiej poczekać na oficjalne stanowisko Barcy i Spotify, bo jak na razie a'propos tego dealu jest masa chaosu.

7

Zleci jak z bicza strzelił, a Halland to jednak poważne wzmocnienie...:-D

1

@Vito9 prawda. Ciekawe tylko co z tematem ustawienia limitu wynagrodzenia dla 1 gracza (chyba była jakas plotka o 10mln euro netto)

2

@Erykulus mam nadzieję, że wyciągnięto wnioski i obecnie zarząd porządkuje wszystkie te kwestie równocześnie. Widać jak szukane są okazję na rynku do pozyskania piłkarzy za darmo. Pewnie dowiemy się niedługo szczegółów co do limitów płac,bo przedłużane są kolejne ważne kontrakty.

0

@Erykulus Dadza mu prowizje 50 mln i 10 mln netto wynagrodzenie. Uważam że to dobre, bo później nie mamy jak pozbyc sie piłkarzy bo za dużo zarabiają.

0

I przez najbliższe trzy lata nigdy tego nie wypowiem! Zawsze było i będzie Camp Nou!! Visca Barca i Visca Catalunya

1

Trochę się człowiekowi śmiać chce jak przypomina sobie nagonkę kibiców Barcy na Real Madryt i sytuację z krzyżem na koszulce.

Nie dość że w Madrycie powstaje nowy stadion to i wciąż nosi swoją nazwę na cześć wielkiego prezydenta.

Spotify Camp Nou brzmi żałośnie... Ale cóż to tylko nazwa i każdy normalny kibic nie nazwie tego stadionu Spotify, choć w oczy to trochę razi.

3

@DarkShen krzyż był jednak zupełnie inną sytuacją.

0

@DarkShen
Nie nowy, tylko modernizowany.
A u nas nowy czlon nazwy tylko na czas modernizacji.
I wreszcie Spotify Camp Nou, to jednak nie np Spotify Arena

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?