La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

2

Zastanawiam się gdzie podziali się wszyscy przeciwnicy Alby. Czy ktoś ich widział?

36

@ElKamil ale co w tym dziwnego, że kiedy zagra dobry mecz, to jest chwalony? Problem w tym, że w większości gra gówno.

9

@ElKamil Widomo, po jednym meczu przecież wszystkie grzechy zmazane xDDDD co za ludzie

konto usunięte

0

@ElKamil
Znikneli w jaskini
Gdy sie zapyta takich kto w jego miejsce to podaja przecietniaków.

0

@ElKamil Maja go krytykowac za dobry mecz?

2

@PatrychoO w większości gra gówno? W tym sezonie 6 asyst i jedna bramka. Dla porównania Gaya ma 2 bramki i 4 asysty. Oglądam niemal każdy mecz Barcy i w większości spotkań prezentuje dobry poziom. Słabsze mecze zdarzają się każdemu piłkarzowi. BTW zapytałem gdzie są przeciwnicy Alby a nie o to, dlaczego jest chwalony.

0

@ElKamil obecny, co tam potrzeba?

0

@ElKamil jestem tutaj

1

@Proxi no właśnie co za ludzie skoro raz mówią, że Alba do odstrzału a od wczoraj nikt nawet nie pierdnął.

0

@ElKamil no właśnie pierdnąłem. O co chodzi?

0

@ElKamil Łatwo tak rzucić nie dając przykładów.

Moim zdaniem Alba się juz nie nadaje na ten klub. Jeden, dwa, trzy dobre mecze tego nie zmienią. Większą część sezonu do tej pory grał piach. Ba, nawet może sobie grać i dobrze do końca sezonu. W jego przypadku czas nie działa na jego korzyść. Lepiej grać nie będzie

konto usunięte

1

@ElKamil
Najlepsze jest to ,że Gaya ma ten sezon słaby i gra bardzo w kratke prwie w każdym meczu z mocniejszym rywalem zawalał bramki :d
Ale tego już zwolennicy przy ewntualnym transferze do Barcy nie podaja.
Natomiast przy Albie rowno jest jechany przy każdym błedzie.


Bedzie taki sam płacz jak po odejsciu Alvesa i moge sie o to założyć z każdym.

1

@ElKamil Jestem. I co po jednym meczu mam zmienić opinię czy jak? A może wręczyć złotą piłkę?

0

@ElKamil Jestem, zastanawia mnie tylko czemu obrońcy Alby bronią go asystą lub bramką. Nie powiedzą o zrobił 15 wślizgów, dobrze krył, schował (nazwisko) do kieszeni jak profesor, miał 20 przechwytów.
Alba jako ls top w obronie jest bardzo niepewny.

0

@kamilo0066 nie no zapytałem tylko gdzie podziali się przeciwnicy Alby. Myślisz, że obchodzi mnie co Ty o nim myślisz? Heh

0

@Tomo_95 według mnie kibic powinien wspierać i wierzyć w piłkarzy swojego klubu, a nie wieszać psy dla zasady jak to ma miejsce głownie w przypadku Alby. Facet pokazuje, że jest najlepsza możliwą opcja dla Barcelony ale kibice Barcelony są zbyt rozpieszczeni i nawet w gorszych czasach potrafią wybrzydzać grę takich piłkarzy jak Alba czy transfery do klubu takie jak Aubameyang czy Traore który został już obwieszczony niewypałem transferowym zanim założył koszulkę. Przypominają się czasy gdy pojawiła się krytyka w stronę Alvesa który wrócił do klubu w wieku 38 lat i pokazuje, że wtedy był najlepsza opcja dla Barcy. Gdy odejdzie Alba będzie podobny problem co na prawej obronie.

0

@ElKamil jestem ;) Alba powinien być do odstrzału i nie wiem co może zmienić moje zdanie :)

0

@ElKamil No elo, ten mecz i gol nie zmienia mojej opini o Albie. I fajnie tak wyciągać wnioski po jednym meczu co nie? Bo po Anfield powinien zostać wypierdzielony z hukiem

0

@ElKamil To po co zawracasz gitarę..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: