- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Bogan
1
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
NeroTFP1
36
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
clyde
39
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
3
Jutro mam wizyte u lekarza i bede miał robiony test. Oby negatywny. Od wczoraj goraczka ból miesni i kaszel.
4
@Sulimo objawy grypy.
4
@Sulimo to na bank będzie negatywny ^^
0
@Fabik87 Grypa okej bo nie chce kwarantanny
2
@Sulimo Zdrowiej mordeczko i nie wychodź za szybko, bo ja myślałem, że jestem zdrowy i mam właśnie powrót choroby :/ Także leż i odpoczywaj
1
@Sulimo szkoda, że wcześniej nie pisałeś. Widzę, że kolega z Lublina, test bym Ci podrzucił antygenowy to byś sam sobie zrobił, wziął wolne i nie wpadał w kwarantannę.
4
@Sulimo Za dużo zimnych browarków o 14.
1
@Sulimo miałem na początku roku, obsłużony perfekcyjnie w aptece bez żadnych konowałów i po tygodniu jak nowy, rutinoskorbin, strepsils, syrop na kaszel i jakieś saszetki do rozpuszczania w wodzie
1
@Sulimo dużo zdrowia dla Ciebie i bliskich.