La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

4

W ogóle trzeba przyznać że Bilbao to fenomen, od zawsze grają tylko samymi baskijskimi wychowankami, a jeszcze nigdy nie spadli z Primera Division(oprócz nich tylko Barca i Real nieprzerwanie grają w pierwszej lidze), nawet w obecnych czasach utrzymują się co roku w środku tabeli i nie rzadko walczą o krajowe puchary. W 2012 zagrali w finale Ligi Europy. Ciekaw jestem jak daleko zaszedłby ten klub bez swojej konserwatywnej polityki

1

@Mario96w to prawda z tm ze nie grają baskijskim wychowankami. Bask który nie jest wychowankiem Bilbao też może tam zagrać nawet 30latek który wcześniej nie był w Athletic

1

@Mario96w Co ciekawe nie grają wychowankami od zawsze. Polityka stawiania na zawodników ukształtowanych w Baskonii pojawiła się i utrwaliła dopiero na przełomie lat 80 i 90. Wcześniej Athletic był klubem, który sprowadzał piłkarzy bez większych ograniczeń.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?