La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

6

Moja koleżanka z pracy ma matkę (80+, niezaszczepiona), która ponad tydzień temu trafiła do szpitala ze względu na zasłabnięcie z racji wieku. Podali jej kroplówki i już na drugi dzień była jak nowa. Oczywiście robili jej testy na C19 (w ciągu tygodnia 4) i każdy negatywny. Wczoraj miała zostać wypisana...i zonk.
Wynik pozytywny.
Więc jak? Kiedy? I kto ją zaraził?
"Fajne" te testy, takie pod statystyki.
Żadnych objawów nie ma, czuje się dobrze i szpital na razie nie podjął decyzji co robić.
Nie nadaje się na oddział covidowy, więc jak? Teraz ja wypuszczą do domu na izolację i tym samym jej współmieszkańcy będą na kwarantannie?
Parodia.

4

@norbi77 to jest w ogóle śmiech na sali. Babcia mojej narzeczonej też trafiła do szpitala. Miała jakieś niedotlenienie - niezwiązane z COVID, ma różne choroby. Po kilku dniach na sali złapała wirusa. Będąc kuźwa w szpitalu, który powinien być sterylny. Politycy wymagają od sklepikarza reżimu sanitarnego, a szpitale nie potrafią zadbać o dobro pacjenta.

0

@norbi77
Biorąc pod uwagę że wirus jest wykrywany najwcześniej po kilku dniach, to prawdopodobnie zaraziła się w szpitalu. Chociaż tak wiem te testy też nie są dokładne więc różnie z nimi może być.
Mieszkańcy jak się zaszczepili to nie będą na kwarantannie, chyba tak to obecnie działa.

0

@meteo100 Już to znieśli. Każdy ma kwarantannę.

1

@Kozinho. Dobre porównanie. Wymagają cudów, a sami nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa.

konto usunięte

6

@Kozinho.
Ale jak mają to zrobić? Można dążyć do tego, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia wirusa na sali, ale przecież nie owiną stretchem każdego pacjenta.

0

@norbi77
To trochę słabo. Czyli kolejny minus dla zaszczepionych.

konto usunięte

2

@norbi77 dodatki covidowe dla lekarzy są winne tego typu patologii

0

@bartas97 Ok, ale odwiedzin nie ma i są tylko lekarze, pielęgniarki...więc kto zaraził?

1

@Barca1992 Dokładnie. Wiem coś na ten temat.

1

@norbi77 no właśnie dużo osób w szpitalu łapie wirusy i nie wiadomo o co kaman xD
W sensie...normalnym jest, że jak tam masz ludzi chorych, to ryzyko jest większe.

Prawdziwe wydaje się powiedzenie, że jak jestes chory to unikaj szpitala jak możesz.

konto usunięte

0

@norbi77 Jeżeli wykonają test, to nie mają kwarantanny.

0

@norbi77 Przynajmniej przyjęli do szpitala. Babci mojego przyjaciela nie chcieli, bo jest niezaszczepiona i kilka dni temu zmarła.

0

@kamilo0066 Rany...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?