- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
norbi77
14
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
NeroTFP1
44
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
23
Barca wygrywa, ogórki z Madrytu przegrywają z cieniutkim Getafe. Czy 2022 mógł się zacząć lepiej? Tak jak mówiłem, nikt w grudniu nie zostaje mistrzem kraju. Nawet my jeszcze możemy wygrać, chociaż jest to przeokrutnie trudne i nikt tego nie wymaga, ale presję musimy cisnąć na rywalach do końca.
2
@arasz1819 Getafe to topowy zespół w 2022. Więcej zwycięstw niż Bayern czy Psg.
0
@arasz1819 z ta wygrana ligi to pojechales mocno
1
@arasz1819 Sezon przejsciowy i przeglad wojsk. 2 lata i znowu bedziemy topowym klubem.
@amanter umiesz czytac? Pisał,że jest to możliwe i ma racje a,że to piekielnie trudne to inna sprawa....
0
@Encore tak jak potężni my w 2022.
1
@arasz1819 Póki piłka w grze, to wszystko możliwe. Carlo zajedzie ich fizycznie, w marcu lub kwietniu będziemy tracić 3-4 punkty i będziemy na 3 miejscu za Atletico lub Sevillą oraz właśnie Realem.
1
@arasz1819 Araszu, wszystkiego co najlepsze w nowym roku!
0
@Gaz Czemu Riqui bardzo słabo dzisiaj? :|
1
@Gaz dziękuję i również wszystkiego pięknego:]
0
@arasz1819 No dokładnie
2
@Rewolucja123 Kurcze nie wiem, on wygląda dużo gorzej niż u Setiena i początek Koemana. W ogóle nie podejmuje ryzyka i boi się podawać agresywnie. Obawiam się, że to pokłosie braku gry + tego, że mocno go karcili za straty/odwazne podania i ma teraz w glowie granie bez ryzyka zeby nic nie zepsuc przez co sie blokuje mocno.