La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

32

MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG
Tako rzecze: ogłaszam koniec świąt, aaa tera i zara zastanówmy się jak wygląda życie przeciętnego Polaka. W literaturze i filmie przeciętny Polak leży w łóżku ze swą kobietą-Polką (ja akurat leżę w łóżku z mężczyzną moich marzeń, mam plakat obok siebie z Leo, ależ On ma seksowne body - auć!!!), opiekunką ogniska domowego pełną cnót niewieścich i nie myśli o seksie. On bacznie nasłuchuje, kiedy zagra złoty róg. On czeka na wezwanie do rewolucji, na nowe zbrojne powstanie, na obalenie władzy, która go gnębi, a w głowie kłębią mu się wyłącznie myśli patriotyczne, narodowe i religijne pod haslem: Dług, Horror i Drożyzna.
I tak zakłamany wizerunek mądrego Polaka - patrioty, katolika z krwi i kości, światłego demokraty walczącego z niesprawiedliwością, tolerancyjnego wobec innych nacji, poglądów, wyznań religijnych, mniejszości seksualnych, co to z mlekiem matki wyssał chrześcijańską dobrotliwość dla Rzidasów, szwabów, ruskich, uchodźców. gejów i lesbijek – wbrew oczywistym faktom króluje w naszej literaturze, filmie i potocznych wyobrażeniach.
Człek bacznie obserwuje wydarzenia w kraju w latach 2015 do chwili obecnej. W generalnym skrócie można rzec, że naród dostał głupawki jak po zażyciu „maryśki” i jego hasłem głównym jest: "kłamiom, oszukujom, podsłuchujom, kradnom, ale nam dajom! Pińcet plus, czternastom emeryturem itp."

Dziś balanga na full gaz ziemny w Zakopanem, będzie pojedynek Freddy (Kurski) vs Jason (Derulo), crossover dwóch dreszczowców z lat 80. Koszmar z ulicy Nowogrodzkiej oraz Piątku, trzynastego. Dziś miłość w Zakopanem, aaaa potem śmierć po Zakopanem, mam na myśli Covid-19, ale okey, tyż gdy byłem młody, to na wszystko miałem wyjabongo, oto motto życiowe facia, który przeszedł smugę cienia "Młodości dodaj mi skrzydła, bo mi starość obrzydła".

Jednym z największych kłamstw tego świata jest to, że jeśli będziesz /będziemy dobrzy dla ludzi, oni odwdzięczą się tym samym, aaaa wg mnie to ch*ja i dwója. Bowiem są tacy ludzie, którzy czerpią niesamowitą przyjemność z rujnowania innych. Jednakże niezależnie od tego, jak zgniłe serce spotkasz, warto być miłym nie po to, aby ktoś Ci się odwdzięczał, ale po to, by pokazywać światu, że człowieczeństwo istnieje, że LM7 jest po prostu debeściakiem. Ale to pięknie ująłem, aż się wzruszyłem, siedzę w kącie i płaczę :/

Czimta się, winszuję zdobycia Złotej Gały dla wspaniałych userów @Janiama oraz @BarcaInfo ,przepraszam za me chamskie zaczepki w stronę @pluszek oraz @lucca87 ,dosłownie lubię wszystkie Wasze wpisy, wiadomo, że od czasu do czasu to pojawią się jakieś bezmózgowce, ale to malutki Omikron owej wspaniałej społeczności, którą to Wy tworzycie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - Ameno :)

1

@Don-Corleone No a ja Donie to co

0

@Don-Corleone nie czytalem ale daje herb w ciemno

konto usunięte

2

@Don-Corleone Trzymaj się byku, zdrówka życzę, bramek Messiego i sukcesów Barcelony.

konto usunięte

0

@Don-Corleone Trzymałem kciuki za złotą piłkę dla Ciebie, być może w kolejnym roku, pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?