La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

4

Wiedźmin-gry (ewentualne SPOILERY)

W całej trylogii jedną z lepszych postaci jest dla mnie postać Radowida. Szczególnie jego rozwój, który obserwujemy przez wszystkie trzy części. W pierwszej części jest młodym i niedoświadczonym władcą, raczej miłym z charakteru. W drugiej części widzimy już dojrzalszego władcę który jednak potrafi wykazać okrucieństwo (scena w lochach z Filippą) Na zjeździe w Loc Muinne dyktuje traktaty (może brać udział w rozbiorze Temerii). W części trzeciej mamy do czynienia z kompletnym świrem. Władcą który zwariował i za najmniejsze podejrzenie o zdradę rozpalał stos. Jest jednak strategicznym geniuszem. Najpierw najechał Kaedwen (swojego sojusznika) a bez zamachu na jego życie Nilfgaard przegrałby wojnę.
@macio_944 @Objectivo @IronSanHybrid

0

@Kgorecki2500 z zamachem też by przegrał - dijkstra

1

@Kgorecki2500 Radowid to stara...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?